Přejít na obsah

KULINÁRIUM Chronomagicum


Doporučené příspěvky

Yep, je to docela yebačka popravdě. Navíc se u toho dá parádně zadělat půl kuchyně.

Ale chuťově si to fakt nezadá s originálem.

 

Bramboráky vlastně vůbec nedělam. Nechutnaj mi.

Ačkoliv zrovna nedávno o nich drahá básnila, ta je zas může, takže asi mě to nemine.

Spešl recept ale nemam. Soráč.

 

Jinak moje děcka (2+5yo) ? kluk je omáčkovej a těstovinovej (klidné samotný), a holka je masová (v podstatě jakýkoliv).

Kolem a kolem ale vlastně nejedí skoro nic. Takže dost bída.

Ale todle snědli, kupodivu.

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se pak pochlub bramborakem:)

Ja si prave uvaril paradni pivo.

Recept: Dojedes do blizkyho super malyho pivovaru, par si jich koupis, jedno das do mrazaku, des se osprchovat, zapomenes na nej, otevres jiny, vypijes, opakujes, po trech hodinach si vzpomenes na to prvni mrazakovy, otevres, zadelas zmrzlou penou pul kuchyne, zbytek nalejes, predstiras pred zenou, ze furt dobry.

post-6006-0-43764500-1585945012_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Burger sežrán. JoyStick mě recht, maso dobrý, ale žádná superstar. Zůstanu věrný Meatpointu.

Za to bulka, jo ? ta byla skvělá!

 

Poslední dobou jdu cestou simplifikace.

Od nabubřelých věžáků plných ingrediencí se dostávám do stavu, kdy dávam jen marinádu, nakládanou červenou cibuli a maso s čedarem.

Tudíž vizuálně žádná pastva, ale chuťově nirvána.

 

0a9852b6156182dd42129cb2b2e925af.jpg

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky. Já to mám rád a baví mě to. Pozvu kamarády s rodinami, já zajistím těsto, protlak , pec a obsluhu. Na nich je si vzít ingredience, které mají rádi na pizzu. Manželka jim vyválí těsto, oni si to nazdobí a šup na tři minuty do pece. Spokojení všichni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V jednom inzerátu jsem viděl, že v podobné peci i grilovali. Gorlo, prosím, pokud máš i takovou zkušenost, poděl se. Plus: délka roztápění, čištění, dřevo na pizzu (buk?), po jak dlouhou dobu si pec udrží teplo ... Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...