Přejít na obsah

KULINÁRIUM Chronomagicum


Doporučené příspěvky

před 7 hodinami, honza71 napsal:

Ahoj kuchari, pouzivate nekdo nejakou grilovaci podlozku, mrizku apod. ?

Nejakej ten novodobej suprcuprkosmickej material na gril ? 

Poradite pls neco vyzkouseneho. Mam gril Weber, topim v tom drivim nebo dr. uhlim a cistit mrizku me nebavi, aluminiovy tacky me se.ou, tak hledam neco pro lenochy, co po grilovani omeju ve drezu a jsem ready na dalsi grilovacku. 

Diky predem za vyzkousene tipy

Mam litinovy “prkynko”. Ale existuje takova rolovatelna podlozka, kera asi splni to co hledas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, JoyStick napsal:

Mam litinovy “prkynko”. Ale existuje takova rolovatelna podlozka, kera asi splni to co hledas.

Dik. Tu rolovatelnou podlozku jsem myslel a zajimala me realna zkusenost. Pokud teda nekdo ma. Ono to stoji par supu, tak to v nejhorsim pujde do polepnice  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, honza71 napsal:

Dik. Tu rolovatelnou podlozku jsem myslel a zajimala me realna zkusenost. Pokud teda nekdo ma. Ono to stoji par supu, tak to v nejhorsim pujde do polepnice  :)

Je to Teflon. Teflon je produkt chemického průmyslu, dá se říct, že je to plast. Teď si řekni jestli chceš grilovat na plastu nad ohněm?  Já bych to ani nezkoušel. Ano bude to mít výhody, ale kvůli lenosti bych se zbytečně netravil. Raději si tam hoď litinovou podložku, jak už tu někdo říkal. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, honza71 napsal:

Ahoj kuchari, pouzivate nekdo nejakou grilovaci podlozku, mrizku apod. ?

Nejakej ten novodobej suprcuprkosmickej material na gril ? 

Poradite pls neco vyzkouseneho. Mam gril Weber, topim v tom drivim nebo dr. uhlim a cistit mrizku me nebavi, aluminiovy tacky me se.ou, tak hledam neco pro lenochy, co po grilovani omeju ve drezu a jsem ready na dalsi grilovacku. 

Diky predem za vyzkousene tipy

Ja opekam na mramorove desce, kterou mam v zeleznem ramu kdyby praskla (cena do 500kc hrobnik a svarec). Za me je tam jedina nevyhoda a to ze trva dyl nez se rozehreje. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste je tu varianta robota na cisteni pro maximalni lenost :)) Grillbot GU102. dal bych link ale bojuju s kopirovanim na tapa... ale za me nejlepsi klasicka nebo litinova mrizka a kartac pekne po staru... zas takova prace to neni a ke grilu to proste patri


Odesláno z mého SM-A405FN pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

58 minutes ago, bohus76 said:

Dej recept Kamile,dík.

Asi by se mělo dávat hovězí na kousky, já používám mleté, je to rychlejší. Teď jsem přidával i trochu vepřového. Maso osmahnu na cibuli, podusím s paprikou, trochu zahustím a nakonec fazole z plechovky. Ten mix jsem zkusil poprvé, většinou dávám jednu bílých a jednu červených, někdy i kukuřici.

1341047751_Schrnka-11.thumb.jpg.7788ec13bf59b6d192b8478b944ce3b2.jpg

 

Kořením tímhle (ale kde jsem ho koupil už nevím) a samozřejmě extra chilli. :)

1883575546_Schrnka-14.jpg.2c3b4816c519499265625de3ee53b573.jpg

1516604725_Schrnka-12.jpg.6ea2b1ab67992467f197473416b58b6a.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...