Přejít na obsah

KULINÁRIUM Chronomagicum


Doporučené příspěvky

Ahojte. Prosím poraďte.

Pořídil jsem si konečně sous vide (tu tyč) a zjistil jsem že to není pořádně kompatibilní s žádným hrncem, co mám:thumbsup_anim:(buď málo hluboký nebo málo široký)
Ale k mému údivu na netu nic není...Chtěl bych něco jako tohle https://www.grilovani.cz/lavide-sous-vide-nadoba-12l
Ale je to vyprodané a jinde to nemají. Co používáte vy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezkoušeli jste náhodou někdo vrznout ten SV tyčák v plastové krabici do polystyrenového boxu kvůli lepší izolaci? Já mám SV hrnec z Lidlu, ale ten není zrovna moc mobilní, tak uvažuju nad nákupem tyčky, abych to s sebou mohl brát třeba na dovču. Je mi sympatická ta možnost předpřípravy masa na gril (ideální propečenost a likvidace případných breberek jak u vepřového, tak třeba u mletého hovězího na burgry) v různých krajinách. Taky s přesností na tom ten lidlový produkt není zrovna dobře. Ale mám trochu problém s tím, že když v tom mám nechat třeba žebra jet 12 až 24 hodin, tak z tenké plastové krabice mi za tu dobu uteče strašného tepla. Nejsem nějaký ekomagor, ale příčí se mi zbytečně plýtvat zdroji a myslím, že polystyrenový box okolo té krabice by mohl výrazně pomoc. Viděl jsem SV tyčky použité i jenom v samotném polystyrenovém boxu, ale tam bych se bál, že ten po několika použitích může prasknout a řešit x litrů vody vytečené v noci v kuchyni mě zrovna neláká. Tak proto kombinace plastové krabice pro strukturální integritu a termoboxu pro izolaci. Tušíte, zkusili jste?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt za trest, tahle pochybná doména ^_^ Onehdy jsem si tu něco přečetl o kvašené zelenině a nějak mi to furt nedalo spát. Takže do toho...

EDIT: Dudlík na fotce nemá souvislost s obsahem kvašáku...

kvasak.jpg

Upraveno uživatelem M.K.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezkoušeli jste náhodou někdo vrznout ten SV tyčák v plastové krabici do polystyrenového boxu kvůli lepší izolaci? Já mám SV hrnec z Lidlu, ale ten není zrovna moc mobilní, tak uvažuju nad nákupem tyčky, abych to s sebou mohl brát třeba na dovču. Je mi sympatická ta možnost předpřípravy masa na gril (ideální propečenost a likvidace případných breberek jak u vepřového, tak třeba u mletého hovězího na burgry) v různých krajinách. Taky s přesností na tom ten lidlový produkt není zrovna dobře. Ale mám trochu problém s tím, že když v tom mám nechat třeba žebra jet 12 až 24 hodin, tak z tenké plastové krabice mi za tu dobu uteče strašného tepla. Nejsem nějaký ekomagor, ale příčí se mi zbytečně plýtvat zdroji a myslím, že polystyrenový box okolo té krabice by mohl výrazně pomoc. Viděl jsem SV tyčky použité i jenom v samotném polystyrenovém boxu, ale tam bych se bál, že ten po několika použitích může prasknout a řešit x litrů vody vytečené v noci v kuchyni mě zrovna neláká. Tak proto kombinace plastové krabice pro strukturální integritu a termoboxu pro izolaci. Tušíte, zkusili jste?
Jak jsem psal výše. Něco takového

https://www.mall.cz/chladici-boxy-pasivni/carpoint-chladici-box-24l


Odesláno z mého F2 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...