Přejít na obsah

KULINÁRIUM Chronomagicum


Doporučené příspěvky

se mi stalo něco podobnýho, akorát s pupkem

koupil sem asi 3kg ruznýho hovězího z farmy, kusy na omáčku luxusní, tatarák taky, ale o víkendu sme měli návštěvu, tak sem vytáhnul z lednice pupek, co tam zavakuovanej zrál přes měsíc, krásnej kus, dokuď sem ho neotevřel, byly to 3 tenký plátky na sobě, kurvy mě pěkně nasrali, hodil sem to na gril a než sem se otočil, tak to bylo very well done, nedalo se to žrát jak to bylo tuhý

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sous vide krkovice s maslem zjemnenym vypekem s pazitkou, s cockovym salatem s libeckem, koriandrem a chilli a grilovana cherry rajcatka a karotka. Marinda na maso adzika, rajsky protlak, cesnek, chilli, cukr, tekuty kour, sul pepr, stava z nakladaneho citronu. Maso 13 h. 73 stupnu jako dort

 

FA122244-0535-45BF-B24A-610ADCA1210B.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se mi ňák smazalo sledování hromady vláken, ale @Maxel mě nepřestává srát svým nadliskym kuchařskym uměnim, takže se zeptám šéfe - tu kližku si nějak čistil, nebo si to tam jebnul jen tak na krychle a věřil že se to rozvaří na sračku a pustí to vlákna?
A druhej dotaz - recepis na ty bramborový koule co Ti zežrali děcka by byl? (Spíš pro průzkum a porovnání)

Díkys!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, JoyStick napsal:

ale @Maxel mě nepřestává srát svým nadliskym kuchařskym uměnim

Viď? Já bych mu dal normálně ban. Vzdycky sem vlezu, dostanu hlad, ale uvarit nic nejdu pac na to co postuje proste nikdy mit nebudu. A odchazim hladovej a nasranej. A navic sem pak nikdo ani neprispiva, aby se necitil blbe. Srat na to. Chtel jsem teda vyfotit konzervu rybicek s cibuli aby se ostatni necitili tak blbe kdyz sem hodi co uvarili, ale nemam cibuli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Což to já aj něco uvařim a asi to nejni ani blbý, ale s prezentací pro mě osobně se mi srát fakt nechce a fotit to proti světlu zrcadlem jako mistr maxelů fakt nebudu. :D
Ale tak člověka to motivuje žejo, já třeba tejden zpátky dělal domácí gnocchi s různejma vomáčkama a zeleninou a jako boží, akorát prostě dycky dyž něco uvařim, tak můj primární cíl je to okamžitě sežrat a že bych moh tady dělat ramena na páně Maxela mě ani nenapadne :lol2:

EDIT: vono teda né že by to k něčemu bylo :lol2:

Upraveno uživatelem JoyStick
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Volové Ale dík, jako klasickýho egoistu mně zaplavila (ehm, škodolibá) radost.

[mention=63851]joystick[/mention]:

Kližku (ani jiný maso) takle při pomalym pečení nikdy nečistim. Tadle konkrétní byla navíc už cosi vyzrálá a ani moc šlachovitá. Ale ikdyby, nečistil bych to — naopak, kolagen v mase povolí a toe pak teprv lábuž!

Měl sem toho cca 600g a v hrnci se to saunovalo komplet necelých 5h. A bylo to jak dort.

Lichotí mi, že i ty krokety považuješ za houmejd. Nowaco

 

Ale kdybych měl slinu je sfouknout samo-domo, pak bych si vypučil recept od [mention=53606]tikzot[/mention]:

https://forum.chronomag.cz/topic/16900-kulin%C3%A1rium-chronomagicum/?do=findComment&comment=2216170

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Což to já aj něco uvařim a asi to nejni ani blbý, ale s prezentací pro mě osobně se mi srát fakt nechce a fotit to proti světlu zrcadlem jako mistr maxelů fakt nebudu. Ale tak člověka to motivuje žejo, já třeba tejden zpátky dělal domácí gnocchi s různejma vomáčkama a zeleninou a jako boží, akorát prostě dycky dyž něco uvařim, tak můj primární cíl je to okamžitě sežrat a že bych moh tady dělat ramena na páně Maxela mě ani nenapadne default_lol.gif

EDIT: vono teda né že by to k něčemu bylo default_lol.gif

 

 

 

Ciwe, dyk tys tu sem v poslední době poslal taky pár pěknejch fajnovek!

Jo a zrcadlo nejvíc vodpočívá ve skříni. Viva la ajfoun & snapseed.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Maxel napsal:

Volové emoji41.png Ale dík, jako klasickýho egoistu mně zaplavila (ehm, škodolibá) radost.

[mention=63851]joystick[/mention]:

Kližku (ani jiný maso) takle při pomalym pečení nikdy nečistim. Tadle konkrétní byla navíc už cosi vyzrálá a ani moc šlachovitá. Ale ikdyby, nečistil bych to — naopak, kolagen v mase povolí a toe pak teprv lábuž!

Měl sem toho cca 600g a v hrnci se to saunovalo komplet necelých 5h. A bylo to jak dort.

Lichotí mi, že i ty krokety považuješ za houmejd. Nowaco emoji23.png

 

Ale kdybych měl slinu je sfouknout samo-domo, pak bych si vypučil recept od [mention=53606]tikzot[/mention]:

https://forum.chronomag.cz/topic/16900-kulin%C3%A1rium-chronomagicum/?do=findComment&comment=2216170

Vďaka! Myslel sem si to, taky to nečistim, přesně kolagen supr boží věc. Jó, tydlec válečky já tuze rád, ty právě dělám, ale chtěl sem vědět jak si spíchnul ty unifikovaný koule. Je to sice rozvostřený, ale ten cross-cut vypadá celkem v pořádku, tak mě to tam na minutku zmátlo. Nowaco nedělá konkrétně tenhle blivajz vůbec špatně.

A tedy jako... Poslal sem sem pár karanténních fotek, ale vono tý produkce bylo tak 15x tolik, jenom viz výše - ruce nestíhaj hubě :lol2: (a děkuju, potěší :) )

Upraveno uživatelem JoyStick
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nás musí bejt zásoba v mrazáku, fod kids food emergency.
Krokety. Rybí prsty. Nugetky.
A Nowaco zatim dycky chutnalo.

Jinak mě zejtra nejspíš čeká otočka v háku (Hradci), taxem oběd spíchnul dopředu.

Globus párty šunka pečená s meruňkovou glazurou.
Zelný salát se zálivkou z oliváče, limety a kapky javorovéjo sirupu.

8de57bda4fbaece15499da6090158b2c.jpg


1f256f2d1ea01f24f9322b7f0cf42abd.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...