Přejít na obsah

KULINÁRIUM Chronomagicum


Doporučené příspěvky

Tuhle se mi zdály bulky na hamburger málo opečený, sem je hodil zpátky, otočil se a tradá, jedli jsme hovězí karbanátky se salátem. Ty hořely panečku, a jak ochotně a rychle :D někdy se holt zadaří :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Honzo, bejt to tak hrozný v reálu, jak to vyšlo na fotce, houska by šla do koše.

Což nebylo. Olča to slupla ani nemrkla

 

Dnešní snídaně. Tentokrát na sladko.

Zapomněl jsem k tomu hodit hodinky, tak jen sem místo snídaňového zátiší.

 

Keto palačinky s řeckým jogurtem, borůvkami a kapkou javorového sirupu.

 

PS: na trávě je to jen na fotku, manželce a děckám sem to potom dal normálně na stůl

 

9ec2b691712ed1896bb6af6affc72669.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem se k večeři odbyl zbytky z víkendu. Trhané maso (dle Maxela) v buritu a kousinek krkovice (aby mu nebylo samotnýmu v lednici smutno - v realu tak připálenej nevypadal)4e57d126a653e0bcaa2ff21d17938cf3.jpg

Odesláno z mého Redmi Note 6 Pro pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolegovia mal by som jednu otázku a taktiež predpokladám kritiku že to neviem - no radšej sa opýtam.

Plánujem kúpiť kotlínu a kotlík na guláš - cca 15-20 litrov. Kotlinu chcem určite nerez, no pri kotliku by som si nechal poradiť čo by bolo najlepšie ?
- nerez
- smaltovaný
- Pripadne med.

Čo by bolo najlepšie ?

Diky za každú radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ach tak, tak to mám prakticky stejně, akorát ze zbylých šamotových cihel co se válely kdesi na zahradě :)

Kotlík mám nerez, funguje to dobře. V létě jsem dělal kotlíkovou zahradní jambaláju a to byla velká paráda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska ale elektrickej... ;) v pozadi: smetanovej jogurt s česnekem a mletou chilli paprikou a na plátky nastrouhaný okurek.

edit: už ani ne v pozadí, bo jsem všechno sežral, ale byl to chudák jen s 320g, takže dieta!

Upraveno uživatelem LovecK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...