Přejít na obsah

KULINÁRIUM Chronomagicum


Doporučené příspěvky

Právě teď, krutor napsal:

Na kimchi uz se dlouho chystam. Ma nekdo osvedceny recept?

Ja dnes gua bao. :-)

 

3E4A9DB6-E88D-4B0A-B4E7-150B12A521F7.jpeg

Já jsem jen spotřebitel. Neměl jsem čas a ani schopnosti vyrábět si to sám. Naštěstí v Čechách existuje několik dobrých výrobců, ze kterých jsem si vybral toho nejlepšího. Alespoň dle mých chuťových pohárků. :-) Ale nebudu jmenovat, protože product placement nepodporuju. Takže více info kdyžtak prostřednictvím SZ.

Jo a to gua bao vypadá... no k nakousnutí. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přijde zima přijde mráz kam se ptáčku kam schováš.? To nevím,ale až dostanu v lednu chuť na jahodové knedlíčky tak si jen useknu kousek jahodové tlačenky z mražáku

20200616_210538.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem parádně nalítl Burešovi na šméčko. Maso v tomhle balení jsem zatím nikdy nekoupil a už nikdy nekoupím. Při rychlém průletu obchoďákem koukám, v pultě rib eye,  české maso, vyzrálé, a steak je nějakej velkej. Že by se to u nás konečně naučili pořádně porcovat? Porážka 17.4., na balení váha něco přes půl kila - ideálka. Víc nebádám, házím do košíku. Bohužel jsem přehlídl logo kuřbuřta na etiketě.

No, tak jsem to dneska rozbalil, abych to nacpal do sous vide a rozbaluju, rozbaluju a rozbalil jsem i maso. Na tři kousky. Ti hajzli tam nakašírovali tři kusy masa tak, aby to vypadalo jako jeden půlkilový steak. Jeden z těch kousků masa je přitom jak na řízky, tak do centimetru tlouštky. Vyloženě odřezek. Ty dva další na tom nejsou o moc líp. Kdybych to nestáhl provázkem, aby to trochu nabylo na výšku, mohl bych to rovnou nakrájet tak na Stroganov, protože steak by z toho nebyl.

Takže přátelé, varování, maso od Burešova kuřbuřta, na steaky, nebrat! #tonechces

20200617_074322.thumb.jpg.1b9b231c477d8273251efb93a22e5646.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, hufnor napsal:

Tak jsem parádně nalítl Burešovi na šméčko. Maso v tomhle balení jsem zatím nikdy nekoupil a už nikdy nekoupím. Při rychlém průletu obchoďákem koukám, v pultě rib eye,  české maso, vyzrálé, a steak je nějakej velkej. Že by se to u nás konečně naučili pořádně porcovat? Porážka 17.4., na balení váha něco přes půl kila - ideálka. Víc nebádám, házím do košíku. Bohužel jsem přehlídl logo kuřbuřta na etiketě.

No, tak jsem to dneska rozbalil, abych to nacpal do sous vide a rozbaluju, rozbaluju a rozbalil jsem i maso. Na tři kousky. Ti hajzli tam nakašírovali tři kusy masa tak, aby to vypadalo jako jeden půlkilový steak. Jeden z těch kousků masa je přitom jak na řízky, tak do centimetru tlouštky. Vyloženě odřezek. Ty dva další na tom nejsou o moc líp. Kdybych to nestáhl provázkem, aby to trochu nabylo na výšku, mohl bych to rovnou nakrájet tak na Stroganov, protože steak by z toho nebyl.

Takže přátelé, varování, maso od Burešova kuřbuřta, na steaky, nebrat! #tonechces

 

To je hnus! Jsem rad ze mam blizko dobreho reznika...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. 6. 2020 v 10:03, hufnor napsal:

Tak jsem parádně nalítl Burešovi na šméčko. Maso v tomhle balení jsem zatím nikdy nekoupil a už nikdy nekoupím. Při rychlém průletu obchoďákem koukám, v pultě rib eye,  české maso, vyzrálé, a steak je nějakej velkej. Že by se to u nás konečně naučili pořádně porcovat? Porážka 17.4., na balení váha něco přes půl kila - ideálka. Víc nebádám, házím do košíku. Bohužel jsem přehlídl logo kuřbuřta na etiketě.

No, tak jsem to dneska rozbalil, abych to nacpal do sous vide a rozbaluju, rozbaluju a rozbalil jsem i maso. Na tři kousky. Ti hajzli tam nakašírovali tři kusy masa tak, aby to vypadalo jako jeden půlkilový steak. Jeden z těch kousků masa je přitom jak na řízky, tak do centimetru tlouštky. Vyloženě odřezek. Ty dva další na tom nejsou o moc líp. Kdybych to nestáhl provázkem, aby to trochu nabylo na výšku, mohl bych to rovnou nakrájet tak na Stroganov, protože steak by z toho nebyl.

Takže přátelé, varování, maso od Burešova kuřbuřta, na steaky, nebrat! #tonechces

20200617_074322.thumb.jpg.1b9b231c477d8273251efb93a22e5646.jpg

Nejsi sám žena zcestně objednala na Košíku rib eye deklarovaná váha 450 g už jsem se na něj těšil ale přišlo maso sice váhou zhruba odpovídající ale vysoké asi jako řízek od Figlmullera ve Vídni  tedy česky jako hajzdekl. Nevím co s tím spáchám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem ten kuřbuřtův hovězí zázrak onehdá zahlídnul v Kauflandu, s odvážnou cenovkou přes 4 kila - díky za varování... 🤬

 

před 15 hodinami, Maxel napsal:

Provokatére 😜

Za 14 dní zas budu já. 

Obávám se že za 14 dní už ta Tikzotova idylická přístavní vyhlídka bude zase na místenky... :thumbsdown_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...