Přejít na obsah

KULINÁRIUM Chronomagicum


Doporučené příspěvky

před 3 hodinami, busdriver napsal:

Taky dekuju za upozorneni na akci.. sem si je sel ted vyzvednout na pobocku a prodavacka se dost podivovala, jak je mozny, ze mam zaplatit tak malo.. 

1593098512930_adobe_copy_756x1008.jpg

Není zač, jsem rád, že se hodilo. Číňáka jsem si také objednal, tak jsem zvědavý jaký bude. Paradoxně jsem zatím bez kudel, tak jsem tam volal a údajně jedna položka objednávky není skladem, tak chtěli počkat až bude vše. Po dohodě pošlou po částech. Paní říkala, že toho teď mají hodně, tak se snad dočkám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 55 minutami, krutor napsal:

Davejte pozor uz jsem se stihl lehce riznout. 😄  Je jako ziletka....

 

Nový nůž chce okusit krev, to je stará pravda. Na udržování ostří stačí přejet na ocilce. Později nech raději nabrousit u ověřeného brusiče. Samozřejmě můžeš zkusit sám, ale cesta je dlouhá brousek, kameny, brousící sady..., tormek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Maxel napsal:


Souhlas. Zrovna dorazil. Podle balení sem myslel, že mi poslali těch kudel aspoň dvacet.

 

 


.. tvl, ja uz techdle velkejch nozu mam, ze musim naky schovat do suplete.. ale te cene se nedalo odolat, no.. snad to neni fejk :)

 

Upraveno uživatelem montemar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak recept na sušené maso jsem tak vyladil, že ho všichni z rodiny od nás loudí...

A má milá žena přišla se skvělým nápadem, že tchánovi k narozeninám nejlepší dárek je sklenička masa... Teď jsem ho dodělal. Moc se mi povedlo a už teď mě to štve 😄

IMG_20200625_211023.jpg

IMG_20200626_221721.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, mAra_ napsal:

Tak recept na sušené maso jsem tak vyladil, že ho všichni z rodiny od nás loudí...

A má milá žena přišla se skvělým nápadem, že tchánovi k narozeninám nejlepší dárek je sklenička masa... Teď jsem ho dodělal. Moc se mi povedlo a už teď mě to štve 😄

IMG_20200625_211023.jpg

IMG_20200626_221721.jpg

Vypadají skvěle. Jak dlouho sušíš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 24. 6. 2020 v 8:32, milda21 napsal:

Třeba se bude někomu hodit, podle mě velmi dobrá cena, ze stejné řady jsou tam, za dobrou cenu, ještě dallší nože

https://www.pottenpannen.cz/zwilling-professional-s-kucharsky-nuz-230-mm/

 

obrazek.thumb.png.ac73f63cff8670992b035bf4d5c527bf.png

Tušíte někdo jak často se podobná akce opakuje? A jestli se vůbec někdy bude opakovat? Díky. 

Upraveno uživatelem Pepino777
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, mAra_ napsal:

Hodinu na sedmdesát, pak nechám na sušičce 55 a dalsich pět hodin. Pak to začínám postupně vytahovat - některé už jsou, některé ještě hodinku dvě potřebují, podle toho, jak se mi to povedlo nakrájet.

Díky moc. Už dlouho se na sušení odhodlávám a myslím že Tvůj příspěvek byl poslední kapka. Jdu do toho. 😅

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, Sněhulák napsal:

Díky moc. Už dlouho se na sušení odhodlávám a myslím že Tvůj příspěvek byl poslední kapka. Jdu do toho. 😅

Ja su tu sušičku koupil proto, že bydlím v lese a loni jsem sbíral houby po tunách..  tak aby se mi to nevalelo všude...

Tak zatím jsem neusušil ani jednu houbu, ale tak dvacet kilo masa už jo 😄

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, mAra_ napsal:

Ja su tu sušičku koupil proto, že bydlím v lese a loni jsem sbíral houby po tunách..  tak aby se mi to nevalelo všude...

Tak zatím jsem neusušil ani jednu houbu, ale tak dvacet kilo masa už jo 😄

 

Taky cesta. 😀 Odkud jsi? Rostou už u tebe letos? Brněnsko zatím průměr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...