Přejít na obsah

KULINÁRIUM Chronomagicum


Doporučené příspěvky

Operation finale.

Nemohl jsem se rozhodnout, jestli k tomu provensálskou majdu nebo s listovym spinačem.
Tak sem spáchal vobje.
Hrany jako dycky předvařené, dopečené v troubě.

Na to, že se mi tentokrát nepovedla dokonale smotat, snad poprvý se nic z náplně neevakuovalo mimo roládu. Najs.

6a1e581c29bb679094d797959d6d9e27.jpg

29467af3844898e5b4dc2b4f1dd68ced.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 6. 11. 2020 v 10:54, Roman I. napsal:

ahoj, v návodech píšou 4-6 týdnů. Já bych to tam tak dlouho nenechával.  Tak dva týdny a pak do lednice. Je to imho velká alchymie. Co fermentuješ, jak je to nakrájené a hlavně při jaké teplotě. Nahrubo to nemáš.

Teď jsem v tom dělal kimchci. při teplotě cca 15 stupňů tak týden a pak do lednice. Je to taková ta počínající ponožka, chuťově moc dobrá, ale zabarvila mi to trocha sojovky, co jsem tam dal, takže ne focení to moc není. 

 

Já rád pročítám tento bloq. https://www.zkvaseno.cz/

Já nechal kimčchi 24 hodin při pokojový teplotě a pak vrazil do ledničky (před třemi dny), tak jsem zvědav... Jo a ten web stojí za čtení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, hator napsal:

Ahoj konfitoval si v kachnim sádle nebo oleji?

AHoj, kachní ani husí  sem neshaněl, už loni jsme to dělal ve vepřovém sádle a bylo to super, použil jsem celkem 2kg sádla, ale stačilo by třeba 1,7kg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, Moty napsal:

AHoj, kachní ani husí  sem neshaněl, už loni jsme to dělal ve vepřovém sádle a bylo to super, použil jsem celkem 2kg sádla, ale stačilo by třeba 1,7kg

Díky chystám se na to příští víkend a přemýšlel jsem jaké sádlo použít nebo olej jsem někde viděla v receptu. Ale olej mně docela zvláštní   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...