Přejít na obsah

KULINÁRIUM Chronomagicum


Doporučené příspěvky

Radku, většinou celkem přesně poznam, jestli chválíš nebo to byla stěrka.
Tady fuckt nevim. Asi jsem už po 4 dnech doma s děckama unavenej.
Každopádně rychlo-čína hore neměla s autenticitou nic společného, ani na to neměla ambice. Nechť zažité pojmenování pokrmu neklame, je to klasický výplod fantazie hobby-kuchtíka českého.
Ale je to chutný, lety prověřený recept, a tak jsem se chtěl podělit. Příště si dam bacha na hubu, abych tomu snad náhodou nedal nepatřičné pojmenování

Back to business.

Pečené hovězí žebro prosté kosti, domácí tatarka, baby brambory a salát s vinegret zálivkou.

4417678e659b0544757e8faacbb9ccdd.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Maxel O tom že to bylo dobré samozřejmě nepochybuju - jen mi to po všech těch letech Tvých nadpozemských aranžmá přišlo jako když já děckám přesypu na talíř míchaný vajíčka na cibulce a zasejpnu je pažitkou, takže spíš překvapení nad “lidovou formou” než výtka. A zmínka o “guláši” (na adresu toho čemu všemu se “u nás na západě” říká “čína”, kuňk-pao, švejžužů a poď) je autentická, proto si ji i sebekriticky pamatuju - já zas nemusel ty jejich vyhlášené hnusy z medůz a jiných mořských potvor :speak_cool:

PS: únava už po 4 dnech? Já mám ty svoje (s měsíční pauzou v Září) s obědama na hrbu už od Března, abych si ten “luxus homeoffice” (a neustálé “co bude k jídlu”/“tohle dneska nebudu”) pořádně užil. Jinak u nás pro změnu došlo na kus flákoty "po znojemsku"; pořádnej špek nemaje jsem si vypomohl klobásou, která se spolu s okurkama po zastrkání ze všech stran tak nějak sešla uprostřed - a po 6 hodinách v pomalým hrnci z toho vyšlo něco jako jeden masivní španělskej fógl, po kterým se (po naservírování plátků s rejží) jenom zaprášilo B)

IMG_4060D.jpg.50a71b5c84ef989d8fe21ca55a511c20.jpg

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V rámci gastro-podpory jsem dal druhou šanci Naše maso.
Po poslední zkušenosti s mletým wagyu na burgery, které za ty prachy nebylo nicmoc, tohle byla víceméně trefa do černého.

Tatarák ze zadního čestru a topinky z kváskového chleba.
Dochucenej na styl belgie, skvělej.
Vzal jsem k tomu na košt sekanou v housce. Chuťově dobré, vyladěné řekněme, ale za devět pětek je to prostě nesmysl.

4ee5fe4cab5f3b7ea4965df464adfb56.jpg

18d7c3c4d0b6593619a458ccaa7b1f11.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V rámci gastro-podpory jsem dal druhou šanci Naše maso.
Po poslední zkušenosti s mletým wagyu na burgery, které za ty prachy nebylo nicmoc, tohle byla víceméně trefa do černého.

Tatarák ze zadního čestru a topinky z kváskového chleba.
Dochucenej na styl belgie, skvělej.
Vzal jsem k tomu na košt sekanou v housce. Chuťově dobré, vyladěné řekněme, ale za devět pětek je to prostě nesmysl.

4ee5fe4cab5f3b7ea4965df464adfb56.jpg

18d7c3c4d0b6593619a458ccaa7b1f11.jpg

Carpaccio z Kantýny je pro mě nejvíc

https://www.milujemedobremaso.cz/clanky/carpaccio-z-kantyny/
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Další ze série 9-blocker recipe.
Easy-peasy šneci s nutelllou.

Jak by řekl Sapík: jako svačinka, lehká večeře, k pívu, vínu... teda co to kecam, nejlepší na snídani nebo ke kafi.

(1) Ölz toušťák bez kůrky, vejce, nutella
(2) Plátky chleba poskládáme s přesahem 2-3cm a rozválíme válečkem do tenké placky
(3) Po celé ploše namažeme Nutellou — be rich, na dietku to nejni
(4) Zatočíme do rolky
(5) Rozšleháme vejce/dvě a rolku důkladně obalíme ze všech stran
(6) Vaječnou rolku smažíme na střední fojr a postupně otáčíme
(7) Hned po usmažení obalíme ve vanilkovém cukru
(8) Krájíme libovolně, v mém případě na cca cenťákové šneky
(9) Voala. Dobrou chuť!

201a8299a7a7de0b45ad09b715279186.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...