Přejít na obsah

KULINÁRIUM Chronomagicum


Doporučené příspěvky

Vepřová panenka s omáčkou z hořčice a červeného vína, recept hýr na konci článku, až teď jsem se dočetl, že tam přijde i med, ale já kombinaci masa a sladkýho moc nemusím, a i bez medu to jde 🙂 https://www.kucharkaprodceru.cz/veprove-medailonky/ 

IMG_2287.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Tom4 napsal:

Pěkně, takže lokše se už podařilo vychytat? 

Tome jak Ty porad tlacis du debuyer, mas plyn? 

Jinak jsem se s ni uz zacal trochu kamosit. Ted chystam delat kichyn v novem byte a trochu si s tim hraju dat tam plyn, treba kombinovane. Jenze budu tam muset kopat do polahy atd...tak nevim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a jeste k tomu jeden dotaz mate nekdo kuchyn bez digestore?

Ja zvazuju dat desku na ostruvek a vzhledem k vysce stropu 4,5 metru to tam nedostanu od stropu. No a ty vysuvne se mi moc nelibi a na Boru nemam love. 

Nicmene jsem uz xkrat videl kuchyne bez digestore, kamos si to ted do baraku taky nedava a ja ji kolem a kolem zase tolik nepouzivam. Mate nekdo takto? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@vojta1 já netlačím, ale určitě na některé věci doporučuju ;) plus je to fajn zbraň :D

rozpálit na plynu je to co tomu svědčí, pravda nemám, a poslední dobu tráví většinu času v letní kuchyni a hodně ji používám venku na ohni nad grilem, ty jo jak se venku flambujou palačinky, nádhera :)

Na plynový sporák tuším musíš mít digestoř jinak nedostaneš revizi? (v komerčním provozu rozhodně a měří se podtlak v místnosti při spuštěné dig., ale pro domácnost si nejsem jistý, někdo znalejší?) 

Jinak za mě digestoř rozhodně ano a používat vždy když vařím, páru a mastnotu poletující všude nechceš, zkus někde kde nemají/nepoužívají digestoř sáhnout nahoru na skříňku, přilepí se ti prsty, a dýchat to taky asi není dobrý. Plus jak jako lépe potěšit lidi na ulici než jim pouštět vůni toho co vaříš? :D

 

Edit, abych jen neplkal tak jsem vařil hovězí rendang a pro dětičky pekl focacciu.

 

20201129_172528_copy_1512x1766.jpg

20201129_172451_copy_1512x2016.jpg

20201129_172433_copy_1512x1388.jpg

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mi to příjde, že strašně záleží na tom prostoru. Řešením je tohle nebo něco na styl té Bory. Jenže i to je drahé a nemá to moc recenze. Bora by se mi líbila, ale 100k za varnou desku fakt nedám...... s plynem to asi moc nepůjde, ale odsávaní ven stejně nevymyslím. To by vypadalo fakt blbě.... jo a kdyby měl někdo super stolaře na kuchyň a obecně řemeslníky, tak budu rád. Nijak to nespěchá teď řeším statika a projekt. 

Takže buď se zřeknu té vařící plochy na ostrůvku nebo nevím 🤔

43138534_1600.thumb.jpg.27d846150d7227e09fff062af7efdf3e.jpg

fabula(3).jpg.e6fcf6e40b807225d9370536874c454f.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bez digestoře bych do toho asi nešel.
Taky teď budu řešit novou kuchyň, taky by se mi líbí vostrov, ale pokud tam odtah nepude vymyslet (ne výška stropu, ale výška debility developera), tak na to kvůli tomu rači seru.

Jak sem psal včera. Žebra. Hovězí, s medovo-hořčicovou marinádou.

440c7ac95a94d489d0fd2a0ec12571c7.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ta Bora má strašně dobré recenze a to ostatní uý zas moc ne. Ono já stejně odtah ven nevymyslím tak či tak....

ale zase to je tady krásné a mám co jsem chtěl, vlastně příjemné starosti :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kuchyň bez digestoře je naprd, bydlím v domku, byt ve spodním patře, okno do ulice, odtah ani digestoř tu není,  všechno se odtud větrá dost dlouho a obtížně. Vzhledem k tomu, že bydlím v nájmu tak to moc neřeším ale jít do svýho tak bez digestoře ani ránu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...