Přejít na obsah

KULINÁRIUM Chronomagicum


Doporučené příspěvky

Domácí Milu jsem dnes chtěl také zkusit, ale sehnat ty oplatky, které má ve videu bylo naprosto bez šance. Objel jsem Lidl, Tesco, Makro, Globus a Billu ale úplně bez šance. Abych Vám ušetřil čas, tak se dají koupit v Kauflandu jen od jiného výrobce. 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky. Tak na tohle me schopnosti nestaci :-). Ja si radeji koupim celou krabici v Makru, kdyz je v akci. Vyrobit bych ji nezvladl. A pokud ano, tak by mne to stalo tolik casu a energie, ze by to byla nejdrazsi Mila v tehle a prilehlych slunecnich soustavach ;-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná se to tu už probíralo, ale řešíme nákup nože na pečivo, resp, na chleba. No takovej chleba vod pekaře, s tou poctivou popraskanou kůrkou má něco do sebe, ale vyžaduje taky vhodnou zubatou kudlu. Teda mě osobně je to celkem fuk neb v podstatě vystačím s Ölzem, ale zbytek rodiny strádá.

Jinak jelikož mám ke kudlám celke blízko, tak jsem si myslel, že to vyřeším na netu během chvilky a ono prd. Pokud teda nechci za něj dát 4-5 tis, s čímž nějak nějsem úplně ztotožněnej. Žena navrhuje tenhle:

https://www.kvalitninoze.cz/noze-s-drevenou-rukojeti/nuz-na-chleb-victorinox-21-cm--drevo/ já zatím tápu.

Dík za názor/radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, warann napsal:

Možná se to tu už probíralo, ale řešíme nákup nože na pečivo, resp, na chleba. No takovej chleba vod pekaře, s tou poctivou popraskanou kůrkou má něco do sebe, ale vyžaduje taky vhodnou zubatou kudlu. Teda mě osobně je to celkem fuk neb v podstatě vystačím s Ölzem, ale zbytek rodiny strádá.

Jinak jelikož mám ke kudlám celke blízko, tak jsem si myslel, že to vyřeším na netu během chvilky a ono prd. Pokud teda nechci za něj dát 4-5 tis, s čímž nějak nějsem úplně ztotožněnej. Žena navrhuje tenhle:

https://www.kvalitninoze.cz/noze-s-drevenou-rukojeti/nuz-na-chleb-victorinox-21-cm--drevo/ já zatím tápu.

Dík za názor/radu.

V rámci celkové obměny kudel sem loni bral sadu Wüsthof s timhle nožem na pečivo, a zatim spokojenost velká. 
https://www.wusthof.cz/noze-na-chleb-solingen/classic-nuz-na-chleba-23-cm-1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsou zuby jako zuby.

Ten napravo je určený na krájení například pečeného masa a měkkých potravin, croissantů, apod., ten nalevo zase na pečivo s křupavou kůrkou jako bagety a chléb. 

20210415_081550_copy_600x800.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já před víc jak 15 lety koupil "na chodbě" v práci od prodejce co se tam omylem dostal přes vrátnici zubatej nůž za pár vočí a funguje parádne do teď, je ale fakt, že na chleba máme kráječ, ale na bagety, housky a podobně je super a nedávno sem se s ním říznul, takže vostrej je furt dost

takže zrovna zubatej bych zásadně neřešil, v případě, že to nechceš řešit jako ostatní nože nebo hodinky:-DDDDD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...