Přejít na obsah

KULINÁRIUM Chronomagicum


Doporučené příspěvky

To dycky ve velkým žeru v Mexiku, luxusní záležitost.

Btw. dneska poprvý gravlax a je to teda okamžitě na jídelníčku, zítra dělám znova dle Jamieho sem tam dal i gin, vodku sme neměl a hezky tomu chuťově pomohl, dopoledne naloženo a k večeři ztrestáno, do smetanovýho jogurtu sem nasekal kopr, pecka veliká

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě jsem odevzdal nemocnej nesmrtelnej Kitchen Aid do servisu :( zapínací páčka mi začala skákat z vypnuto na dvojku. Samo, že jsem lezl dovnitř, ale nic jsem nevykoumal, prej se to stává i v lepších rodinách no.

Na spravení nálady jsem vybílil obchod. 

O víkendu bude pizza, pak taky něco z jablek (v kaufiči na mě vykoukly jablka 5kg za 70 korun), takže nejspíš něco ze svaté trojice štrůdl / tatin / župan. A pak taky konfitovaná husí horní stehna, červené zelí a bramborové placky k tomu.
Když to tak počítám tak by to chtělo i nějaký kilometry do bike vlákna :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ciwe, nemáš tu vodičku na ty piškoty nějakou moc řídkou? Jak to děláš? 
Já vyšlehám žloutky + cukr do husta, do toho zašlehám mascarpone.
Zvlášť vyšlehám smetanu úplně nahusto, zvlášť bílky že nechtějí jít z mísy,
vše lehce zamíchám dokupy a je to husté jako že když se s tím sejřím do skleniček
tak to místo kydání lžící stříkám cukrářským pytlíkem. Na těch fotkách se mi zdá že
ti to teče, ale možná to jen tak vypadá? :) 

Foto abych jen nekecal.

20210111_180733_copy_768x1081.thumb.jpg.7728297802e48a41c1289720c2ada7db.jpg

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sem si řikal, že si všimneš 😉
Je to tak. A vlastně nvm proč. Krom bílků, které nedávam, postupuju přesně jako ty. 
Řídký žloutkový krém? Málo smetany (měl jsem jen cca 1/3 kelímku)? Nevim. 
Snad to ztuhne a bude to jedlý. 

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty piškoty to vypijou, bez obav. Vynechání bílků nemá vliv, přijdeš trochu o objem ale získáš krémovost.

Poměr by měl být na 250gr mascarpone 250gr šlehačky, dva velký žloutky a dvě vrchovaté lžíce cukru. Tak to vypadá na tu šlehačku, ta musí být ušlehaná zvlášť, úplně že z toho málem bude máslo :) Doporučuju hodit předem do lednice vychladit mísu i metličky na šlehání a i smetanu skladovat co nejblíž k nula ° v lednici, nezdá se to, ale nášleh (to je ofic. terminus technicus, jako vážně) to ovlivní docela dost. A bacha na některé výrobce šlehačky, deklarovaných 33% nemusí být pravda. Pro sichr lze brát 40%.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže, skoro dovařené Sacchettoni plněné ricottou a ementálem, upečený lilek s česnekem, cherry a sušená rajčata, mozzarella, parmazán. Jinak jen sůl a tymián. Smíchat, zapéct, sníst :)

20210416_151137_copy_652x894.jpg.821c74dfac446a0adf831fd0b98d18eb.jpg

20210416_151216_copy_669x970.jpg.6757a7b3d7e5b1960892e2c83018ce6b.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky




Já si založil oběd na zítra. Kuřecí roláda ...

Achjo. Si říkám, kuřecí roláda, to je dobrý nápad, taky si založím na zítra! Bärlauch mám, natrhal jsem si v lese. Dám tam Schwarzwald Schinken, to bude pecka...

Kuře jsem pitval půl hodiny, pak mazal, kořenil, plnil, roloval a když jsem skončil, nevypadalo to jako Maxelovo roláda. Spíš jako kuře, které spolklo odjištěný ruční granát. Byl jsem těsně před tím, toho mrzáka prohodit zavřeným kuchyňským oknem.

Zabalené ve dvou vrstvách alobalu to vypadá trochu líp. Prostě, když dva dělají totéž, není to totéž.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Maxel napsal:

@filo-boxer Buď naprosto v klidu, taky se s tim dycky docela peru. Nakonec ho teda přeperu, ale dělá to semnou pravidelně pár ku... de... ču... 😂

@Bob Hezkypěkně! Bůčkovej sic moc nejsem, ale tady snad udělam výjimku. Poděl se pls o recept. 

Ja jedu z knihy Momofuku v EN, ale cuketka kdysi udelal super lokalizaci https://www.cuketka.cz/?p=3732

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...