Přejít na obsah

KULINÁRIUM Chronomagicum


Doporučené příspěvky

Dalsi davka kimci. Vyfotil jsem i dve slozky, ktery mu davaji grady. Papricky jsou z makra a krevetova pasta z netu eshop taste of asia z Havirova.  Tedka mi trochu ujela ruka s tou pastou, tak kimci chutna jak vysypany z boty staryho korejskyho rybare. Je moc dobry 🙂. Ten product placement jsem sem dal, aby dalsi nakladaci vedeli kam jit. Ja to hledal dost dlouho. Tantiemy z toho neberu 😇.

 

D8666335-EB09-4E32-AEBC-EF300FFCE325.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, jste fakt frajeři! Tohle vlákno mě vždycky magicky přitáhne a pak tady nechápavě kroutím hlavou.

U nás byly fazole z tchýniny zahrádky po indicku, libeček z naší zahrádky, rajčata v tom jsou z Lidlu, koření z nějakého stánku na trzích (garam masala, kurkuma, curry, chilli), rýže z Tesca.

Zdravé, dietní, a stejně furt tloustneme.

IMG_29042021_194503_(997_x_748_pixel).jpg.a1b5f133d6a5580864bc01b1e300cffc.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Baklava parádní! Jak nejsem na sladký, když je v Lidlu řecký týden, dycky si platíčko koupim a za pár dní je fuč. 
Musí to bejt docela prcačka, ne?

Já dělam na oběd kuře, čimž už se tu chlubit nebudu. 
Zkoušim ale, krom obligádní kaše pro děcka, novou jednoduchou přílohu, kterou sem vykoukal včera u Sama. 
 

 

59C32E29-C47B-4E48-A75C-8831EB7056BB.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

#wkndchallenge

Tygří ká na bílém víně, česneku a šalotce.
Konfitovaný česnek, ředkvičkové klíčky, bagetka. 

Žádná velká věda, ale rodinka si jen mlaskla (na mě samo nezbylo). Navíc co se krevet týče, a mořských plodů obecně, jsem zastáncem škodováckého simply clever.

 

D40FBA23-0DCE-461F-BA0D-256642AADE8C.jpeg

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si na dnesek objednal sekanou :) K obedu byla s naslehanou brkasi no a k veceri jsem si flaknul platek na chleba potrenej horcici a na to kyselou vokurku. Jestli clever netusim, ale simple to bylo urcite a moc dobry taky. 

 

IMG_20210502_131337.jpg

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...