Přejít na obsah

KULINÁRIUM Chronomagicum


Doporučené příspěvky

Jistě, to je "coca-cola pohár", invence CZ restaurací na maloměstech v letech cca 93 až 97 odhadem.

Čtvrtka vanilkového polárkáče se nakrájí na pár kousků, naháže do skla, zaleje colou. Opatrně, dost to pění. Pak se to prodá progresivnímu kunčoftovi na výletě, pozná se podle ledvinky a je v tesilkách. Paní či slečna se spokojí s čtvrtkou toho nanukáče se šlehačkou jako dezertem. 

:)

 

edit jo a jsem si jistej že kafetonic jsem sem dával už vloni nebo předloni

už to mám ve stálém repertoáru nápojů  :)

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 7. 6. 2021 v 11:58, JoyStick napsal:

Ježiš marja já to musim prodat a koupit něco se zahradou, mě to tak chybí :( 

Kdyby ti ňák moc chybělo rytí záhonů, sekání trávy, přehazování kompostu, drcení větví, boj s krtkama, hrabošema a podobné zahradní kratochvíle tak ti půjčím rukavice a nářadí (a zahradu :D). 

Ale zase ti za to můžu pak uvařit kafe. Buď normálně s tonikem pokud nejsi vegetarián; nebo klasiku jak mám teďka po obědě ;)

 

20210608_110104.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Tom4 napsal:

Kdyby ti ňák moc chybělo rytí záhonů, sekání trávy, přehazování kompostu, drcení větví, boj s krtkama, hrabošema a podobné zahradní kratochvíle tak ti půjčím rukavice a nářadí (a zahradu :D). 

Ale zase ti za to můžu pak uvařit kafe. Buď normálně s tonikem pokud nejsi vegetarián; nebo klasiku jak mám teďka po obědě ;)

pošli do SZ adresu, příští týden budu korzovat po republice, tak se minimálně na to kafe stavim :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...