Přejít na obsah

KULINÁRIUM Chronomagicum


Doporučené příspěvky

@JoyStick Bohužel, jedu to vodvoka. Mělo by to být tak akorát slano-sladko-nakyslo-ostrý :)

Foie gras operation finale. 
Karamelizovaná jablka s hruškami. Konfitované šalotky. Granátové jablko a coulis z něj. Krutony z francouzké bagety. 
  
Nejvíc pracný nakonec bylo časově sladit všechno dohromady, aby šel výdej na jeden zátah; a něco nebylo studený. 
  
Plus jak mě tak ženě to moc chutná. Což nevim, jestli je úplně dobrá zpráva, vzhledem k ceně :)

D3509A85-773A-43D7-927B-82EA124361BC.jpeg

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@JoyStickVypadá to chutně! Co je to za omáčku, pěkně prosím? Díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Maxel Rozumim, trochu sem si to myslel, dělám to totiž stejně :D 

koukám že sis s játrama vyhrál, ten granát mě tam dost překvapuje, nejde mi to k tomu, i když to kyselostí asi hezky rozřízne chuť.

@nizkotucnytvaroh přepuštěný máslo, hlava česneku s rozmarýnem opečená do zlatova, pak brambory (záměrně v tomhle pořadí kvůli škrobu), trocha hovězího vývaru na de-glaise, trocha smetany, ke konci trocha studenýho másla. Je třeba to furt míchat, aby se to nezdrclo a měl si z toho emulzi. :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@JoyStick Děkuji, ten brambor by mě nenapadl, ale kvůli škrobu, to dává smysl, takže moc díky za tip, zkusím! 🙃

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@JoyStick Granát byl momentální (snad ne mentální) nápad, když sem brousil strejdu G a hledal vhodný food styling. 
Vzal jsem cca polovinu zrníček a zalil je trochou horkého sladkého rozvaru z jabko-hrušek. Nechal macerovat. Zrníčka propasíroval a omáčku zredukoval v rendlíku na cca třetinu. 
Byla sladká. Docela dost. Ale k tomu tam byl takovej zajímavej granátovej vocas. 
Vrstvení chutí, sám jsi to psal ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@krutor vypadá to dost dobře, pěkná práce!

 

edit. ciwe tady je další stránka a půl dobrot co jsem neviděl! pěkně hoši 

jsem dojel z kola, nacpal se řízky se salátem a tiramisu a čumím na pohádky tak si to jdu v klidu prohlídnout :)

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, JoyStick napsal:

Moje ex je cukrářka, takže sem tam šel automaticky, když sem viděl tu věž. :) 
Tim spíš povidej :) Kde to je nepoznám, slovensko ještě prožraný nemám. 

Nieje to moc tajne - Grand Hotel Kempinski, Strbske pleso

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...