Přejít na obsah

KULINÁRIUM Chronomagicum


Doporučené příspěvky

Ovšem největší kulinářská pecka pro mě, která půjde na zeď do rámečku je mezi starými dokumenty právě objevené vysvědčení z kuchařské školy mé prababičky, meziválečné a s vyznamenáním. :) Mazec. 

20211013_204730_copy_1007x1182.thumb.jpg.3143fe23ae48089c66ec01c281759948.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Buchtičky jsou jídlo co vyloženě nenavidím. Horší už jsou jen těstoviny s mákem a rajská z kečupu :) ale já nejsem na sladké.

Nemáte někdo recept na naan? Nějak s tím pořád nejsem spokojený. Stejně nějakou fajn indii. Teď to celkem jedu. 

Jo a @Tom4tu dával kde kupuje talíře :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem chtěl zaexperimentovat, naložil vysoký roštěnec přes noc, druhý den ho zatáhnul na pánvi, odpočinul, šťávotěsně zabalil do alobalu, a přendal do pekáčku, podlil vodou, naházel do ní bylinky, a znovu zaklopil ještě pekáček. Přihodil jsem topinambur, signature petrželovou omáčku, á la co dům dal, a taky to trochu přehnal s teplotou pečení 😁

Nicméně, maso, krásně voní po bylinkách z vody, která se odpařovala, zatímco se peklo, je fakt křehké, akorát není růžové. Chce to teplotní sondu, ale zkušenost dobrá, pokus bezezbytku snězen!

IMG_20211013_202148.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi klobouk dolů!  Je vidět,že Vás to baví.

Nemáte někdo osvědčený odkaz na ty buchticky se sodo?  Děti už je dlouho chtějí a co bych pro ne neudělal.:)

Asi děláte krém poctivě z vajíček,vyplatí se to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc pěkný kolínko!

Jinak tu mam pro vás hoši novou challenge. Ale ne na tenhle, anóbrž příští týden — abyste tomu mohli řádně přizpůsobit rodinné jídelníčky. 
  
#wkndchallenge na víkend 22.-24.října bude… HOVĚZÍ NA ČERVENÉM. 

Klasické beef bourguignon podle Julie Child. 
Líčka podle Pohlreicha. 
Nebo nějaký vlastní domácí/rodinný recept. 
Whatever. Povinné je jen hovězí a červené víno. 
Sem zvědav na vaše výtvory 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to jsem chtěl žrát celý víkend jen fastfood, ale dobře, něco uvařím 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Maxel #wkndchallenge

Předčasně, ale přece, jsem se jal trénovat 😁

Hovězí květová špička, omáčka z portského vína, pošírovaná 🍐

Obalené jako zvěřina, ve směsi koření, a bylinek, zatažené na pánvi, a pomalu pečené v troubě na 100°C, 1,5hod. Omáčka pod Vaňka, hruška podle zvyku.

Maso dokonalé, omáčka hustá, pochvalim se🥸

IMG_20211015_222946_compress45.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 5. 10. 2021 v 14:07, dtx napsal:

Ahoj,

 

Mám dotaz a třeba tu někdo bude vědět. když jsem byl naposledy služebně v Moskvě, tak mě kolega zatáhl do hodně obdskurního tržiště (45minut metrem a dalších 30 minut pěšky) a tam jsem narazil na šišky nakládaný v medu. Ano, šišky ze stromů. Vzal jsem to tehdy na vyzkoušení, pochopil jsem, že se to přikusuje k čaji. A bylo to naprosto fantastické...

Od té doby se po tom občas podívám, ale zatím bez úspěchu. Nevíte jak se to oficiálně jmenuje? Resp. jestli se to tady dá někde sehnat? Kolega mezitím odešel a ti co tam jezdí pravidelně, tak neví.

Kdyby to někoho zajímalo... jedná se o džem z mladých šišek. Je to vyhlášená sibiřská specialita. Варенье из шишек

Napadlo mě se zeptat kolegy co má přítelkyni ze sibiřských oblastí a on se přiznal, že to má zrovna domácí doma v lednici, protože mu to přivezla :)

Tak už jen najít kde to koupit ;)

 

//Edit: dá se to koupit i tady, většinou to je označené jako sibirskij kedr (??), např. https://www.vaseradost.cz/sisky-v-borovicovem-sirupu--100-g

IMG-20211016-WA0000.jpg

Upraveno uživatelem dtx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 41 minutami, nizkotucnytvaroh napsal:

@Maxel #wkndchallenge

Předčasně, ale přece, jsem se jal trénovat 😁

Hovězí květová špička, omáčka z portského vína, pošírovaná 🍐

Obalené jako zvěřina, ve směsi koření, a bylinek, zatažené na pánvi, a pomalu pečené v troubě na 100°C, 1,5hod. Omáčka pod Vaňka, hruška podle zvyku.

Maso dokonalé, omáčka hustá, pochvalim se🥸

 

No pěkně! Nasadil’s laťko slušně vysoko 👏
Jinak se chystám na hodně podobnou kombinaci masa & vína. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...