Přejít na obsah

KULINÁRIUM Chronomagicum


Doporučené příspěvky

@Americkej😁 Měl jsem noční, tak mám ještě sobotu, takže edit:

Líné NEDĚLNÍ poledne 😹

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na elektrickou se hoši vykašlete, je to na hovno, předělával jsem ji na dřevo. Studenej kouř to pak umí taky. Vyloženě tu elektrickou nedoporučuji. 

Jinak mně do udírny zasvítilo slunce na foto, takže nahoře je čerstvě vložené hrudí na pastrami, šunkové klobásy a záhadná věc v alobalu je hlávka zelí. Tohle je Texas, takže s BBQ omáčkou, vykrojí se koštál, místo něj se nacpe slané máslo, přiměřeně bbq omáčka, ze 2/3 zabalit (pustí šťávu). Vyndat, nakrájet dle libosti, eventuálně nahoru opečenou slaninu. Představte si baby back ribs na grilu, kukuřici, tohle bbq zelí, moc velká dobrota, nechá se udělat pár dní dopředu.

Obdobný postup, ale s vynechání bbq omáčky se dá použít i pro nás Evropany jako příloha k pečenému masu. Taky gut. Místo slaného másla jde nalít víc slaný vývar.

 

 A abych jen nekecal, golubce se šťouchačkama.

20211017_120450_copy_951x1157.thumb.jpg.3ebefb0cc43fdf367e1cfee045ca6071.jpg

edit  jo a kuskus bych netipoval :)

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, Zeeberdee napsal:

dýňovej dortík, včera jsem se hecnul

20211017_085131.jpg

To vypadá velmi dobře, taky prubnu. Díky za recept, tam mě zaujal postup, tak jsem zvědavý. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začal sem nastudovávat přípravu kimchi, krom korejskýho chilli mám snad všechno, v receptech toho tam dávaj na 2 zelí 150g, to to jako je míň pálivý nebo je kimchi mega pálivý? De mi vo family verzi, kterou budou s kolíčkem na nose ochotný ochutnat i ostatní obyvatele našeho domu

díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Moty napsal:

Začal sem nastudovávat přípravu kimchi, krom korejskýho chilli mám snad všechno, v receptech toho tam dávaj na 2 zelí 150g, to to jako je míň pálivý nebo je kimchi mega pálivý? De mi vo family verzi, kterou budou s kolíčkem na nose ochotný ochutnat i ostatní obyvatele našeho domu

díky

Korejský chilli na kimčchi jménem gochu je míň pálivý, i než jalapeňo, tzn. dost málo pálivý (já mám tyhle věci hodně posunutý, ale to srovnání s jalapeňo jsem si nevymyslel).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. 10. 2021 v 10:52, Maxel napsal:

Jo, to by se mi taky líbit.
  
Onehdá tu myslim @filo-boxer dával tip na takový šikovný smoker v nerezu, taky elektrika jestli si dobře vzpomínam. 
Filo… hilfe bitte. 

@MaxelTo ja ne, ja mam takovou cernou potvoru na plyn (El Fuego). Na hrani dobry, ale nic extra to neni. Treba ten teplomer ve dverich stoji uplne na prd. Zrovna tam mam neco na zpusob pork belly burnt ends. 

Resizer_16348964382093.jpg

Resizer_16348965395920.jpg

Resizer_16348964382091.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 19. 10. 2021 v 21:34, Moty napsal:

@M.K.Díky, už jsme to našel, jalapeno maj 5000 a gochugaru 1500

Záleží na zemi původu? zatím jsem našel jen z číny

Zajed si do makra, tam maji kilovku farmers heart a je vyborny

https://sortiment.makro.cz/cs/gochugaru-chilli-mouka-1kg/287978p/

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@filo-boxer To sem teda blázen, kdo to sem házel. Nevadí. 
  
Naložil sem si wanabe-pastrami, bytové provedení bez uzení. 
Mokrá směs = tekutý kouř a bbq omáčka. 
Suchá směs = sůl, bílý pepř, koriandr, česnek, třtinový cukr, uzená paprika. 
Dva dny to necham válet v lednici, pak to pude na cca 4h do trouby na 120-130st. 

5B02C780-DEC9-4FEC-9782-08EFED91C88C.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...