Přejít na obsah

KULINÁRIUM Chronomagicum


Doporučené příspěvky

Inspiroval jsem se hruškovým dezertem v mojí oblíbené hospodě a zbastlil jsem si na doma:

jablíčka opečená na másle pošírovaná v karamelu

crème anglaise

domácí ořechový oplatek

smetanová zmrzlina

zalito olejem z konopných semínek infuzovaným mátou peprnou

20211211_113438.thumb.jpg.3f9b6ccaa0a078cd555761ff602b32cf.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sákra, to aby si člověk pořídil do kuchyně slovník....vypadá to parádně.

S tou infuzí jsi mi připomněl. Koupil jsem si bombu na šlehačku (isi gourmet whip plus), která se používá i na rapid infusion (nemám tu sadu, ale jde to i bez toho). Máte s tím někdo dobrý zkušenosti jak to zapojit v kuchyni, případně co všechno ještě v tý lahvi dělat kromě šlehačky....dají se v tom dělat i teplý věci jako polívky atd. ale nikdy jsem to nezkoušel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slovník někdy potřebuju taky 😆

Bomba je super, bombičky beru v makru v balení po 50 kusech 🤣

V podstatě uděláš emulzi teplou i studenou ze spousty věcí. Na půllitrovou se neboj dát 2 bombičky když budeš potřebovat. Nic se nestane, kvůli tomu je vyklenuté dno.

Základ je ingredience, bombičku, pořádně protřepat.

Vyzkoušet, pokud není struktura ještě ončo, druhou bombičku.

Na šlehačku nepoužívej 40%, těch 33 je ideál.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Lamiczka napsal:

@Tom4 jj mam taky to baleni 50 bombicek :D s bombou zachazet umim, mam ji doma uz dyl, ale nikdy jsem v ni nedelal nic jinyho jak slehacku a chtel jsem zkusit i neco jinyho. Nemate nekdo ozkousenej recept?

Akorát fakt bacha, ta láhev je fakt horká když budeš dělat teplý, já se po pár spáleních na.ral a mám na tohle dvouplášťovou. 

Zkus bramborovou espumu. Brambory vem moučné, varný typ C. Recept perfekt tento: https://www.isi.com/pt/us/kulinarik/rezepte/detail/espuma-de-batata-quente/

a rovnou dodávám že většina receptů tam pro tyhle věci je trefa do černého ;)

S tou bramborovou můžeš třeba upéct maso, klidně momofuku bůček, teplý ho nakrájej na kousky co se vejdou na lžíci, na něj dej pečený česnek a nahoru tuhle bramborovou espumu. Podávej v "klobouku" a ji se to lžickou.

;)

Pokud ti zbyde tak ji vyuzij do smetanové zeleninové polévky a je to, zero waste.

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...