Přejít na obsah

KULINÁRIUM Chronomagicum


Doporučené příspěvky

Já vím, že to není žádná velká kuchařina nalezená ve starých spisech, či výsledek týdenní dřiny v kuchyni, ale čerstvý ananas naložený v grapě a na něm sušené nedoslazované mango, objemově tak 1:1, znamená opravdu skvělou výslednou chuťovku.

Edit: kdo uhádne značku Grappy, má bludišťáka 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Bert napsal:

Já vím, že to není žádná velká kuchařina nalezená ve starých spisech, či výsledek týdenní dřiny v kuchyni, ale čerstvý ananas naložený v grapě a na něm sušené nedoslazované mango, objemově tak 1:1, znamená opravdu skvělou výslednou chuťovku.

Edit: kdo uhádne značku Grappy, má bludišťáka 🙂

Ukaz fotky! Bez nich je tenhle topic neuplnej:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na grappu nejsem expert, takže značku ani netipnu. Ale na kombo s ananasem a mangem bych se taky mrnul, to by mohlo být zajímavý.

Já sem po 28 dnech suchého zrání otevřel a zakrojil nízkýho rošťáka. Na to už si troufam cosi víc, a povim vám, oproti std. steaku je to ne jinej level, ale sport. 
K tomu sýrová omáčka s lanýžovým olejem, máslový žampíky s balsamikovou redukcí a obyč. hrany do trouby (na domácí už nebyla energie). 
Aby to klouzalo, zbytek červeného co zbyl z podlití líček. 

5C3B817A-0A82-45F2-BCBF-D28A517ECDE6.jpeg

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To musíš nechat hádat dýl než 15 minut čéče. Sice to mám připlý, ale když nesedim u velký vobrazofky, tak do toho čumim sporadicky. Ale dobrý. :) 

@Maxel šéfe ty hrany tam těžce neladí, croquette příště bych prosil :D (jinak sem si zrovinka dneska řikal, kdy že nastane čas tomu sušáku. Já se furt nemám k nakoupení vakuovačky a ruksaků na to staření v lednici, tak halt sem vodsouzenej k hospodám. Ale KA standmixer mi trvalo koupit pouhých 8 let a na tohle se chystám chcíplý 3, takže ještě pod limitem :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...