Přejít na obsah

KULINÁRIUM Chronomagicum


Doporučené příspěvky

Nevite jestli se da nekde v Praze koupit Guanciale spek v mensim mnozstvi vcelku? 
co jsem tak videl tak eshopy maji 1 Kg baleni. 
Delal jsem dnes Carbonara, ale mel jsem jen obyc slaninu, tak bych to chtel zkusit s tou originalni 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

foto nemám, ale dělal sem o víkendu tu cibulačku, je s tím teda sraní, dělal sem si i zeleninový vývar a je to teda pecka, na zapečení sem použil běžný misky z IKEA a šlo to dobře

recept od Cuketky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obalovaná panenka, Bavorský salát, a polníček s limetou. Smaženo samozřejmě na 5W-30 v pozadí 😁

1642623817516_compress73.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 19. 1. 2022 v 21:26, nizkotucnytvaroh napsal:

Obalovaná panenka, Bavorský salát, a polníček s limetou. Smaženo samozřejmě na 5W-30 v pozadí 😁

1642623817516_compress73.jpg

byl jsi nedávno v Německu předpokládám :D  vypadá to ale moc dobře. Né uplně fit :D ale dobrý to určitě bude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 16. 1. 2022 v 18:09, Bob napsal:

Nevite jestli se da nekde v Praze koupit Guanciale spek v mensim mnozstvi vcelku? 
co jsem tak videl tak eshopy maji 1 Kg baleni. 
Delal jsem dnes Carbonara, ale mel jsem jen obyc slaninu, tak bych to chtel zkusit s tou originalni 

Nevim jestli v Praze bude to same, ale v Ostrave v Makru jsem kupoval, byly i balicky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slaninu ti neporadím, tu si vychytáš sám, ale ja když dělám carbonara, tak si před scezením těstovin naberu do hrníčku tu vodu, v které se vařily a tou vodou a ještě rozehřátou sklokeramikou pak dolaďuju konzistenci výsledného produktu. Pak je to pěkně smetanové. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...