Přejít na obsah

KULINÁRIUM Chronomagicum


Doporučené příspěvky

Ahoj vespolek, gastro vlakno v tehle vodach me dost prijemne prekvapilo. Mocnej mluvnej nejsem, rad ale varim. Zaroven bych rad posunul svoji hodinkovnici a kde lip nabidnout saravajici kousky nez tady na Chronomagu v prodejni sekci. Zatim jsem tady jenom nakupoval, na prodej ale potrebuju prispevky. Rad bych se proto zeptal, jestli vam nebude vadit, pokud se nasypu fotky svych vytvoru. Nechci tady spamovat a nerad bych porusil pravidla. Za odpoved predem diky a tady jako mala ochutnavka - Kvetakove Curry s cizrnou8b057532ad9fbbb13c94ccc23ea1f585.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Polak Tomas napsal:

Ahoj vespolek, gastro vlakno v tehle vodach me dost prijemne prekvapilo. Mocnej mluvnej nejsem, rad ale varim. Zaroven bych rad posunul svoji hodinkovnici a kde lip nabidnout saravajici kousky nez tady na Chronomagu v prodejni sekci. Zatim jsem tady jenom nakupoval, na prodej ale potrebuju prispevky. Rad bych se proto zeptal, jestli vam nebude vadit, pokud se nasypu fotky svych vytvoru. Nechci tady spamovat a nerad bych porusil pravidla. Za odpoved predem diky a tady jako mala ochutnavka - Kvetakove Curry s cizrnou


Sent from my iPhone using Tapatalk

Se sypáním příspěvků si to 2x rozmysli, abys nedostal ovoce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 7. 2. 2022 v 13:18, Moty napsal:

[mention=13270]Zeeberdee[/mention]pošli čokodort, dík

Tady recept na čokodort, je to od Dity P. Poslední dobou nejoblíbenější a nejlepší vaření.

 

https://www.ditap.cz/recepty/1-serie/moje-dorty/cokoladovy-dort-s-cokoladovym-kremem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panenka na sladko🍯Nakládaná vepřová panenka. Omáčka: šalotka, blumy, cukr, rozmarýn & tymián, hovězí vývar, příloha gnocchi a granátové jablko. 

Hezkou neděli všem!

IMG_20220213_133924.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 2. 2022 v 12:34, Oplt napsal:

Dnes ala Italie

20220213_115817.jpg

Panzani jsou tedy za mě peklo. Já používám už roky Rummo, mají je občas v akci za 28kč v Makru, ale jednou tak byly i v Albertu. Supr pasta. Ještě jí mám doma 10 kg 😀

20220214_172720.thumb.jpg.f8f75d1c480230dbcda8a63de14967e4.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky používám už jen tuhle značku. V tescu už za ně chtějí 80,-

Mají takovej ten hrubej povrch, což je ideální, že na tom drží omáčka(kdyby náhodou někdo nevěděl😁)

Upraveno uživatelem Anton_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...