Přejít na obsah

KULINÁRIUM Chronomagicum


Doporučené příspěvky

PS: Tvargle jedou furt, jen musím zjistit recept na ten kmínový chleba😁

IMG_20220502_215440.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panenka celkem vyšla. A konečně mám estetičtější talíře😁

IMG_20220503_105126.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci rád bych si zkusil barbecue omáčku.  Samo bych rád sušená rajčata / je vhodný protlak ?/ a samo uzená sušená paprika, worchestr,sójovka a kapku chilli . Ochutnal jsem domácí barbecue omáčku k hranolkám a bylo to ,no nepřekonatelné  a rád bych si to zkusil  domácích podmínkách se slušnými surovinami. Rád uvítám tipy,s minimalistickými surovinami s nepřekonatelnou kvalitou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BBQ omáčka má tři hlavní složky, základ nejčastěji z protlaku a jablečného octa; koření (hořčicové semínko, cibule, pepř, tekutý kouř) a sladidlo (cukr, med, melasa).

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@bohus76Už roky dělám pomalu pečenou kližku v bbq omáčce podle Alberta, ale BBQ dělám podle Kublanky a je skvělá

http://www.kublanka.cz/index/hawai_burger

Kdyby Tě zajímal ta kližka, tak here:

https://www.albert.cz/maso/recepty/pomalu-pecena-hovezi-klizka-v-bbq-omacce

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dělám domácí variaci ze šalotky/červené cibule, slaniny uzené studeným kouřem, jalapeňo papriček, uzené papriky, k tomu třtinový cukr, Worcester a Mutti pasta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Burgr i koprovka vypadají brutálně! 👍

Já dneska day-off takže jen flákota od řezníka & Don Papa, gastronebe den odpustí 😁snad

1651865597579_compress92.jpg

Upraveno uživatelem nizkotucnytvaroh
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na nic není čas. Takže segedínský guláš bez nějakého sraní. Nakrájet cibuli, hodit do pekáčku pod gril. Jakmile se začne chytat, hodit nakrájené plecko nebo bůček.Osolit, opepřit, vrátit pod gril. Jakmile je zatažené prsknout tam rajský protlak, papriku, trochu čili, mletý kmín, trochu česneku. Část kysaného zelí. Přikrýt pekáčem.Stáhnout troubu na 140°. Podlít. Nečumět do pekáče. To je nejdůležitější. Za 3 hod. jde maso krájet lžící. 
vyklopit na pánev, prohřát zbytek kysaného zelí do stavu al dente, zjemnit smetanou.

dobrou

 

17C937A7-A776-4B28-82EC-43FAB98608DD.jpeg

E0B7AA00-78E0-4CB2-9069-0A2E508E3E85.jpeg

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@M.K. Taky moje oblibena dietni pochoutka. Delali jsme par dni zpet. Btw jsem koupil spekacky co se chlubili 90 % masa a kupodivu me to uplne nenadchlo. Byly v tyhle uprave dost tuhy. Anebo uz je clovek tak zvyklej na ty sizeny. Stejne se dycky rikam jak asi chutnaly ty uplne prvni,  co se  objevily na Jubilejní zemské výstavě v Praze roku 1891. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...