Přejít na obsah

KULINÁRIUM Chronomagicum


Doporučené příspěvky

před 12 minutami, Maxel napsal:

Todle je prostě z kategorie not for everybody. Pro někoho, jako já, kdo od mala miluje sladko-slané kombinace 😂🤷‍♂️

To je uplne v pohode. A byt to neni uplne dtto, tak takovej toast s burakovym maslem a pomernacovou marmeladou je aspon u nas taky dost zvlastni kombinace a ja se tim laduju furt. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 53 minutami, warann napsal:

To je uplne v pohode. A byt to neni uplne dtto, tak takovej toast s burakovym maslem a pomernacovou marmeladou je aspon u nas taky dost zvlastni kombinace a ja se tim laduju furt. 

A vánočka s pomazánkovým a s Vysočinou 🤤

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dlouho jsem to tu zanedbával, tak alespoň teaser v podobě odrazu panenky plněné sušenými rajčaty 😁 zbytek napravím... Hezkou neděli všem! 🙂

IMG_20220626_140610.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je mi lito, chlapi, ale v tom kalupu pro 12 hladovych krku jsem to ani nestihl cvaknout a kosti vam sem davat nebudu. :-) 4,5 kg masa se zahadne vyparilo behem chvilky…
ale abych se jen nechvalil, musim uznat, ze jsem to pretahnul, melo to spis konzistenci trhaneho masa. priste to zkratim min o 1 hod peceni, ted jsem to delal 2-2-0,5, ale stacilo by 1,5-1,5-0,5 (peceni/uzeni-duseni v alobalu-glazura) a trochu stahnout teplotu na rostu na 150 max.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rychlo teplej pes, pepřová omáčka, koriandr, rukola, cibulka 👌

IMG_20220630_180226_compress68.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...