Přejít na obsah

KULINÁRIUM Chronomagicum


Doporučené příspěvky

Tož to mě těší :) 
Zkus příště místo druhého std. salka klasik karamelizované. Taky dobrý. 
Jinak já dal letos jako alkáč Božkov černý. Má miň voltů, takže tam zahučela flaška a půl, ale chuťově je jemnější a imo tam líp pásne. 

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja delal Maxelojc baileys uz minulej tejden. Mozna sem to uz psal pred rokem, ale bacha na bio aroy-d kokos mliko, ta bio verze v sobe nema zadny emulgatory a pak se to v lahvi zase srazi, takze to leju do sklenice pres cednik. 

A dneska sem jeste zkousel klasik vajecnak, tam sem zas pro zmenu dostal kartac, ze prej co sem do toho nalil, ze to nevoni jakoze vanocne.. Padlo tam 300ml Botranu, priste na to kaslu a naladuju tam klasickej tuzemak, max. zkusim tu cernou verzi.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, slabak napsal:

Uzasny, delala mama. Poprosim o recept, s varenim jsem na zacatku, ale nekdy se zacit musi...diky

Když to uděláš podle Těhotnýho kuchaře (velmi stručný a návodný video), budeš mít skoro ty samý co já. Akorát přidávám do základu ještě kmín a na závěr trochu majoránky. Základ ještě můžeš zastříknout bílým vínem...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, Maxel napsal:

Koukam dneska nás “pálí” dost :)

5987D3B2-D4AD-443A-B535-F45CF70C9DF2.jpeg

Vy tady jedete ! 💥 Veječňáky vypadají libově! Já včera taky pálil 😁 tak dneska jen takový rychlý brunch, tatarák, balzamiko, a vejce tak akorát, aby stihla ještě zůstat tekutá, leč jedlá☯️ Hezkou neděli všem !

IMG_20221203_172009.jpg

IMG_20221204_121433.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, M.K. napsal:

Když to uděláš podle Těhotnýho kuchaře (velmi stručný a návodný video), budeš mít skoro ty samý co já. Akorát přidávám do základu ještě kmín a na závěr trochu majoránky. Základ ještě můžeš zastříknout bílým vínem...

 

Super, diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...