Přejít na obsah

KULINÁRIUM Chronomagicum


Doporučené příspěvky

Tady se jedou zase dobroty !🔥 Já zkoušel dnes Bhut Yolakia papričku s kozím sýrem,  a ani na tu fotku jsem neměl po ochutnání 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 14. 12. 2022 v 23:12, Maxel napsal:

Dneska v lehkym jůesej stylu. 

9021877C-2E88-4F09-B01D-713C2534E41C.jpeg

Jak se ta “kundurice” ji, drzis vidlickou a oskrabujes nozem zrnicka nebo je tolerovano vzit do ruky a ohryzavat?

ja v jedne restauraci zazil pana exprezidenta VK a ten si k tomu zavolal obsluhu at mu to obere 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak se ta “kundurice” ji, drzis vidlickou a oskrabujes nozem zrnicka nebo je tolerovano vzit do ruky a ohryzavat?
ja v jedne restauraci zazil pana exprezidenta VK a ten si k tomu zavolal obsluhu at mu to obere

Kukuřice je hlavně strašně levicový pokrm a divím se, že byl člověk jeho morálního kreditu vůbec ochoten zajít až tak daleko


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@montemar Pro 2 dospělý, a něco zobly i děcka :) 

Jinak salát sem za ty roky docela vyladil, a skončil u — řekl bych — vlastně dost tradičního. Dřív jsem přidával jabko, což je chuťově pořád dobrý, ale výrazně rychlejc se pak kazí. Pak byly jednu dobu snahy to odlehčit, takže sem mayo dával napůl s jogurtem. Ale to už taky nedělam, bo na to množství salátu, co spořádáme, těch pár kcal navíc… yebat. 
Takže dělam klasiku. Brambory jako Micey keřkovské rohlíky, mayo Heinz, horčici medový dijon, mrkev/petržel, bílou cibuli, hrášek, okurky mam domácí, vajíčko vařený spíš míň; ne do mrtva. 
Co mi do salátu naopak nesmí, je jakákoliv forma uzeniny. Je to příloha k masu, tak co do toho budu sr*t ještě šunku. 

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Maxel napsal:

@montemar Pro 2 dospělý, a něco zobly i děcka :) 

Jinak salát sem za ty roky docela vyladil, a skončil u — řekl bych — vlastně dost tradičního. Dřív jsem přidával jabko, což je chuťově pořád dobrý, ale výrazně rychlejc se pak kazí. Pak byly jednu dobu snahy to odlehčit, takže sem mayo dával napůl s jogurtem. Ale to už taky nedělam, bo na to množství salátu, co spořádáme, těch pár kcal navíc… yebat. 
Takže dělam klasiku. Brambory jako Micey keřkovské rohlíky, mayo Heinz, horčici medový dijon, mrkev/petržel, bílou cibuli, hrášek, okurky mam domácí, vajíčko vařený spíš míň; ne do mrtva. 
Co mi do salátu naopak nesmí, je jakákoliv forma uzeniny. Je to příloha k masu, tak co do toho budu sr*t ještě šunku. 

dík. zkusim to podle tebe, a jestli to bude na ho..o, už nikdy si nevotevřu kulivlákno 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...