Přejít na obsah

KULINÁRIUM Chronomagicum


Doporučené příspěvky

před 37 minutami, nizkotucnytvaroh napsal:

Ok, vypadá to zatím ještě lépe, než na předloze! Dobrou chuť 👌

Nene, žádná předloha, jen foto hotového talíře pod zářivkama, oříznuté a dopsané popisky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Tom4 napsal:

Nene, žádná předloha, jen foto hotového talíře pod zářivkama, oříznuté a dopsané popisky ;)

Tak to smekám dvakrát! Slušná práce 👌🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 1. 2023 v 7:56, Tom4 napsal:

Tohle je docela slušný, zkuste:

Květák pro vegetariány:

květák doměkka ve vodě s kari a kapkou citrónu, ukrojit na vizáž stromu, opéct na pánvi před podáváním

vařená řepa a cizrna půl/půl, rozmixovat, propasírovat, sůl, křen, před podáváním ohřát 

ředkvičky do sladkokyselého nálevu, hřebíček, skořice, nové koření, pepř, uvařit necelou hodinu, vyndat ředkvičky a oglazovat je na pánvi na másle plus pár lžiček nálevu v kterém se vařily

takhle za mě vege moc dobrý ;)

1095596189_IMG_20230112_211844571_HDR4_copy_600x648.jpg.38f7545cda708333dbe1e783048024e8.jpg

díky! výborný

FBF8068A-8561-420D-820D-FABE8AD77C4D.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děláš si do rolády nějakou směsku s vajíčem nebo je to volně ložené?

Moje dnešní cibulajda, uvařil jsem, šel si zaběhat a po návratu do mě spadla jak pětikoruna do studny 🤣

20230115_172527-COLLAGE.thumb.jpg.6e2e8cfcb7c8e9da9b7850bc7bec91fa.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud mohu doporucim tohle

panasonic mjl 700 kxe

kluci bomba. Výtěžnost jako blazen( odpad z toho množství)Ted jsem to nasel jako zapomenutej dárek na chalupě. (Panaka jízda, bordel hroznej) A jedem pecky. 
starnu driv se tu chlastalo a ted děláme s doktorama dzus:))

kezby to bylo tak i ráno:))

F937A0F5-961B-437D-8CF1-D6250F7A07A9.jpeg

8E4D9552-A5A5-4CE2-9901-2AD1A6B30EF9.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, slabak napsal:

Prosím, máte někdo tip na koupi dobrého kvašeného zelí? Ideálně Praha nebo velmi blízké okolí. Sám se do toho pouštět nechci a nebudu. Díky moc

 

Potřebuješ čistou 3l flašku, na jemno nakrájíš zelí, já dávám ještě mrkev, prsosolíš (35g soli na 1Kg zelí), pak důkladně masíruješ, já to dělám 10 min, 30 min ležet a znova masáž 10min, pak to nacpeš to sklenice, zatížíš šutrem, aby to bylo pod šťávou a za 7-14 dní u okna to už konzumuješ kdekoli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, slabak napsal:

To je vse fajn, ale jak jsem psal, jedna se mi o tip na koupi, ne vyrobu. 

Za mne jednoznačně Bystročické zelí, oprávněně pravidelně získávají ceny za nejlepší zelí. Co jsem jej před x lety objevil, přestal jsem sám nakládat. Díval jsem se, že by měli mít v prodeji i někde v Praze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...