Přejít na obsah

KULINÁRIUM Chronomagicum


Doporučené příspěvky

Ale teplo taky uplne nebylo. To nevim, vo co ti de, pane Posmevacek.

 

Nic, momentální erupce nezdravého lokálpatriotismu :) Prostě někde uvnitř to všech Polabanech, Polabankách i Polabančetech je.... A my naplaveniny sme to fofrem přejali...

 

Jo wole, mám ti na piknik chystat na grilování zeleninový špízy nebo polkneš s nám i nějakou naloženou mrtvolu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic, momentální erupce nezdravého lokálpatriotismu :) Prostě někde uvnitř to všech Polabanech, Polabankách i Polabančetech je.... A my naplaveniny sme to fofrem přejali...

 

Jo wole, mám ti na piknik chystat na grilování zeleninový špízy nebo polkneš s nám i nějakou naloženou mrtvolu?

 

Ocistena pupava pampelisky chutna jako kedluben.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ocistena pupava pampelisky chutna jako kedluben.

 

Aha, a kde to mám koupit? Co je to ta pupava? Co kuřecí prsa marinovaný v pomerančové šťávě a chilli... To zní taky obstojně zeleninově, ne?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, a kde to mám koupit? Co je to ta pupava? Co kuřecí prsa marinovaný v pomerančové šťávě a chilli... To zní taky obstojně zeleninově, ne?

 

To by se muselo vedet, v jakejch pomerech a kde to kure vyrustalo, co jedlo, jak zilo, na co zemrelo, a tak. Aby me to nenarusilo cakru. Chilli OK.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by se muselo vedet, v jakejch pomerech a kde to kure vyrustalo, co jedlo, jak zilo, na co zemrelo, a tak. Aby me to nenarusilo cakru. Chilli OK.

 

málem chcíplo ve vajíčku, protože máma slepice ho nezahřívala pořádně jako ostatní. Když se vyklubalo, vidělo do okna kuchyně, jak jeho vlastní matku strká hospodyně do hrnce na vývar, vyrůstalo v příšernejch poměrech se zlou slepičí macechou, bydlelo na nejspodnějším bidýlku, gde na něj s.raly ostatní slepice, žralo podměrečné žížaly, pařátky si zle obrousilo o tvrdou nehostinnou kamenitou půdu na dvorku, takže když ho sežeřeš, tak mu uděláš tu nejlepší službu jeho bídného kuřecího života a tvoji čakru to vytuní, že se ti o tom doteď ani nesnilo. Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

málem chcíplo ve vajíčku, protože máma slepice ho nezahřívala pořádně jako ostatní. Když se vyklubalo, vidělo do okna kuchyně, jak jeho vlastní matku strká hospodyně do hrnce na vývar, vyrůstalo v příšernejch poměrech se zlou slepičí macechou, bydlelo na nejspodnějším bidýlku, gde na něj s.raly ostatní slepice, žralo podměrečné žížaly, pařátky si zle obrousilo o tvrdou nehostinnou kamenitou půdu na dvorku, takže když ho sežeřeš, tak mu uděláš tu nejlepší službu jeho bídného kuřecího života a tvoji čakru to vytuní, že se ti o tom doteď ani nesnilo.

 

To by mě zajímalo, kterou čakru mu to bude tunit...vy dva vohnouti. Spíš karma vole, karma.

Jináč to zní dobře, to kůře na chilli...jo a kdyby ta drzá Plzeňanda dorazila, tak by jste jí hoši určitě ukázali, zač je v Pardubicích perník a v Mechově pivo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to taky pěstuju tak nějakpodivně, nikdy to nepálí dost. Máte fígl? NA slunci, foliák či skleník? Kravský nebo koňský h...o?...a navíc máme vždycky tak nízkou výnosnost, že tu papriku považuju spíš za pokojovou rostlinu než za plodinu :(

 

edit:edit

Upraveno uživatelem Alina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alino, musíš začít tím, že vybereš konkrétní odrůdy chili, které chceš pěstovat /ale i tam je pravděpodobnost, že ti prodávající pošle něco jiného, protože to poznáš až když začnou růst plody/. Potom je to stejné jako s paprikou. Já je po předpěstování z části přesazuji do kontejnerů /kvalitní "silná" zemina a hnojení je základ/ a větší část vysázím rovnou do fólijáku. V současné době jsem se dopracoval k tomu, že tam už nic jiného nemám /citrónovou trávu nepočítám/. Rostliny v kontejnerech pravidelně "venčím" na přímém slunci. Přihnojovat i na list, bacha na přelití /spíš méně, než více/ a potom jen čekat na úrodu. Jestli chceš, tak ti pošlu semena Habanera Red /kolem 300.000 - 500.000 SHU/ z loňský sklizně, nebo něco z letošní. Tam je ďábelská ostrost zaručena, klíčivost téměř 100%, nejméně dvě sklizně. Potom už to není ono, chybí tomu sluce, muselo by se svítit sodíkovkou jak v pěstírně konopí :suicide_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...