Přejít na obsah

KULINÁRIUM Chronomagicum


Doporučené příspěvky

Tý brďo, já dát půl kila mýho chilli, tak mi to sežere sklenice :wheelchair:

to je soft varianta z ogorodu, sladké, jemně štiplavé serrano cca 20 000 SHU, letos ho je hrozně moc, dát tam habanero mustard, který je o záhon vedle, to by byla jiná palba :suicide_anim:

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak další variace - Rillettes - francouzské škvarky, které miloval Honore de Balzac.

 

hřbetní sádlo půl kila, kůže půl kila, krkovice kilo, plecko kilo, bůček kilo. Nakrájet na kostky, sádlo nechat pomlu rozpusiti, když se zatáhne nasypat maso, pořád míchat a začít pomalu dusit, osolit. Já jedu na francouzském litinovém hrnci Le Creseut. Nechat 3 hodiny být, potom promíchnout, dát kůže, bouget garni a bílé víno. Nechat 3 hodiny být. slít maso, od sádla a rozšťouchat takovým tím nesmyslem na brambory, musí to jít lehce, pomalu vlít zpět část sádla, aby vznikla pěkná konzistentní matlanice. Nechat spojit a šup do sklenic. 3 sklenice do ledničky, zbytek hodinu sterilizovat na 100 C.

Výsledek vidíte dole pod fotoseriálem :)

 

post-1551-079053400 1346530067.jpg

 

post-1551-001522700 1346530087.jpg

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

recepis na velmi jednoduchý dezert -

 

Do mísky nasypte piškoty( množství dle chuti a počtu strávníků ) a zalejte jogurtem ( možno jakýmkoliv, já nejraději bílej ). Nechte odstát, tak dvě/tři hodinky. Je to dobré už takto, ale pokud použijete třeba ještě rozvařenou čokoládu, nebo nějaké ovoce ( i třeba zavařené, se šťávou ) , je to ještě lepší . Fotku teď momentálně nemám, jen jsem si na to vzpoměl, že to tu ještě nebylo...... :)

 

ještě bych doplnil, pokapat RUMem :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bez kůže :crying_anim:

Rejnok se asi s kůží nedělá.

Rojnoka (male parybi kusy rozpeti do 40 cm) kupujeme pravidelne u more. Trochu masa je uprostred, na kridlech je trochu masa a same chrupavky. Smazime to na olivaci, piperoni a cipola k tomu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...