Přejít na obsah

KULINÁRIUM Chronomagicum


Doporučené příspěvky

Návštěvník km.kmk

španělskej

To já vím, já jen že Roman byl na kuchařský stáži v Polsku... A zrovna závitky mu moc nešly...

post-959-077510600 1348494333.jpg

Upraveno uživatelem km.kmk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem jen tak na zkoušku udělal "burgery" z vepřového, dával jsem to do tmavé bagety a ač to bylo jako recept jednoduché, chutnalo to super :) Tak příště si s tím víc vyhraju (určitě tam dám slaninku :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska krůtí prsa s haluškami (netradiční využití halušek, já vím) zapečená se smetanou a sýrem. No na té fotce to vypadá dost podivně (telefon) ale chutnalo to dobře a stejně tak to i vypadalo v reálu :)

20120926200439.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a la Babica. Nezlob se, ale výsledek vzhledově vypadá jako už jednou použitý...

 

Tak dneska krůtí prsa s haluškami (netradiční využití halušek, já vím) zapečená se smetanou a sýrem. No na té fotce to vypadá dost podivně (telefon) ale chutnalo to dobře a stejně tak to i vypadalo v reálu :)

20120926200439.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... a olej používám jen jednou.

 

Ještě aby si olej cedil a recykloval! :suicide_anim:

K jídlu: stačilo by vynechat smetanu a doplnit před zapečením něčím na odlehčení, alternativně např. - kousek na nudličky krájené papriky, jen spařený a posekaný špenát, petrželová nať, na výpeku orestovaná hlíva ústřičná atd. Možností kvantum. Jídlo by nebylo "těžké na zadek" a vzhledově by se výrazně zvedlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za konstruktivní kritiku, bohužel jsme ale kuchtili o půl 8 když jsme v 7 přišli ze školy a uznávám, že třeba s brokolicí bych si to představit dokázal. Nebo hrášek. Papriku bych tam ale nedával, přítelkyně vařenou/pečenou zeleninu nejí :D Přiště to budu snad už fotit foťákem (pokud mi ho milostivě vrátí z reklamace) tak to bude taky trošku jiné.

 

Jinak tím olejem jsem reagoval na Babicu, nevšiml sis někdy, že na konci řiká něco jako "Olej z pánve slejeme a můžeme ho znovu použít.." :D

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem páchal tortilly s masovou směsí a jednoduchý dezert, takovou variaci na yorkshirský puding.

 

Masová směs - orestoval jsem cibuli, přidal drůbeží maso, žampiony, trochu zeleniny + čínské zelí, sůl a pepř. A nechal cca 3/4 hoďky dusit. Pak už jsem to jen zamotal do tortil ( trochu majonézy ( ta prý nemusela být ) a římský salát, na to masovou směs )

 

post-1110-085516000 1348892661.jpg

 

post-1110-013564700 1348892674.jpg

 

 

Dezert je fakt jednoduchý, tuhle jsem to náhodou zahlédl, jak to dělá Jamie Olivier.

Hrnek hladké mouky, hrnek mléka ( protože jsou u nás doma alergici, použil jsem ovesné ), 1 vejce, lžíci rozpustné kávy + vanilkový cukr ( to už jsem si přidal já, Jamie tam dal jen lžičku soli, ale prý fantazii se meze nekladou ) a to celé rozmixujeme, aby vzniklo těsto . Do formy trochu oliváče a šup s tím cca na 20 minut do rozpálené trouby ( na 220 stupňů ).

 

post-1110-042490100 1348892667.jpg

Upraveno uživatelem Gilius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Jinak tím olejem jsem reagoval na Babicu, nevšiml sis někdy, že na konci řiká něco jako "Olej z pánve slejeme a můžeme ho znovu použít.." :D

 

Z Babici jsem viděl 1 díl a vzhledem k prudkým alergickým reakcím jsem si další díly už nedovolil...Koukatelný je Ridi, tam je ta lehkost a radost z žití.

http://www.sitalemvkuchyni.cz/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z Babici jsem viděl 1 díl a vzhledem k prudkým alergickým reakcím jsem si další díly už nedovolil...Koukatelný je Ridi, tam je ta lehkost a radost z žití.

http://www.sitalemvkuchyni.cz/

Se divím, že Babica po tom všem také ještě žije...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...