Přejít na obsah

KULINÁRIUM Chronomagicum


Doporučené příspěvky

To je kurva hic,že ani vepřový koleno se šesti mi neláká......mladá se rozhodla,že budem šetřit na mase....salát s domácím,jemně zauzeným kachním prsem a zastřeným vejcem.Tagliatelle se sušenýma rajčatama,bazalkou a česnekem.

 

respect z Polska do Calamarivary...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vážení přátelé objevil jsem a taky vypěstoval, docela chuťově zajímavý salát - pak choi. Pochází z Číny, je pěkně křupavý a chuťově je tak trochu jako by kořeněný. Nasekal jsem ho a pokapal jsem si ho dýňovým olejem a bylo to bezva /jinak klasická zálivka/. Ten salát má poměrně krátkou vegetační dobu, cca 20 dní a rychle klíčí. Doporučují ho vysévat již brzy z jara. Velikost rostlin je kolem 25 cm.

post-277-002724000 1341757479.jpg

post-277-036365000 1341757487.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mangold pěstuju taky. Ale to je proti tomuhle obr. Balím do něho závitky, nebo dušený, nasekaný nahrubo jako příloha. Výborná zelenina.

Když jsem u té zeleniny - loni jsem vyzkoušel čínskou kapustu - gai choi /oni maj všechno "choi" - zelí/. Je to obr, ale na mně byla hodně ostrá. Něco mezi naším křenem a japonským wasabi. Snad když se to tepelně upraví, tak by to šlo. Do jídla jsem se to neodvážil dát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...