Přejít na obsah

KULINÁRIUM Chronomagicum


Doporučené příspěvky

sem věděl že se chytíš když jsem viděl tvůj post :D

 

musíme některej den zajít na oběd k tomu Slámovi, co ty na to, že by jsme pokecali o životě?

:cheers:

To muzem :-) kdykoliv cinkni, ja mel dneska zas jeden zazitek kdyz jsem dostal hnusny presoleny vyvar bez chuti, vratili jsme ho, a za chvili frajer donesl to same naredene vodou..... no masakr, v jednom z nejdrazsich hotelu v Beskydech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jejda, uz to provozujeme nejakych cca 15 let... Vzdy na jare a na podzim... řádově 8-10 lidi.

A co hrajete ? My měli pár takových akci s aliancí z Travianu a doteď jsem s pár lidma v kontaktu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jejda, uz to provozujeme nejakych cca 15 let... Vzdy na jare a na podzim... řádově 8-10 lidi.

 

Ta léta už jsou v mém případě sice nenávratně pryč, ale tak 10 let zpátky, to jsme pořídali LANky taky docela pravidelně. Bylo nás stabilně kolem deseti a pokaždý z toho byla skvělá akce! Několikrát u jednoho z nás v garáži, u mě když jsem se stěhoval do nového, ještě než se to zatahalo nábytkem ; takový křest ohněm. Pařili jsme klasiku CS 1.6 a UT, občas Quake 3 Arena ; na odlehční od FPS pak C&C Tiberian Sun a Starcraft ; a později samozřejmě i další. Krásné vzpomínky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam to ve statusu, ale zkusím to i tady.

 

Zvažujeme do podniku zavézt program trochu "lepšího" stravování formou jídelních/potravinových automatů nebo zásobovaných lednic s řízeným přístupem. Sortiment by byl jak klasický, tak bychom tam chtěli mít různé saláty, hotovky na ohřátí a výživově přijatelnější potraviny, než je běžné ; a než třeba nabízí Delikomat a podobné firmy. Platba by měla být jak cash, tak nejlépe i kartou.

 

Dělali jsem si průzkum mezi zaměstnanci (cca 600 hlav) a zájem byl poměrně velký.

 

Máte někdo zkušenost s něčím podobným?

Nebo snad někdo zdejší je majitelem firmy, která nabízí podobný druh "cateringu"?

Prosím SZ. Díky!

 

P.S.: možná jsem ale objevil díru na trhu, pak ať se mi ozve nějaký obchoďák a rozjedem to společně - já budu vařit a pomůžu s distribucí a reklamou, a někdo zajistí obchod a zastřeší celý byznys plán  :)

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řešíme to same do koncepce projektu, který rozjizdime

Poradím, ze řešením jsou společnosti zabývající se cateringem do letadel;)

Jednou sem pri pocitani ecek v nejakym letadlovym pseudozradle skoncil asi u triceti a pak uz me to prestalo bavit. A dokonce sem to pak i vochutnal. Ale teda litam jen sockou. Upraveno uživatelem Zmizík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...