Přejít na obsah

KULINÁRIUM Chronomagicum


Doporučené příspěvky

Fotka působí přesně tak, jak měla :lol2:

 

Jsou to obyč vločky s nějakým mixem "superpotravin" (chlorella, sporulina, ječmen...). Nejhorši na tom je, že to žeru ze své svobodné vůle.

Já bych snad radši tu pránu  :frusty: nebo bych se přidal se zmizíkem na veganský bůček  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty woe, asi to sem patri. Na konci unora jsem dovolil sve pubertalni dceri vikend s kamaradkami na horach v me zasivarne pred svetem. Prijel jsem dnes po dvou mesicich. Byt jakztakz uklizeny, flasky asi odnesly, takze gut. Nechaly na mise ovoce. Takto vypadaji mumifikovane banany a mandarinky. Ve spizi zustal cheba. Pan di Casa toustak. V unoru kupovany, datum spotreby 21.3.. byl neotevreny. Ja ho dnes vyndal, koukam, pohledove ok, otevru, cuchnu k nemu, vune normalni. Kousnu do nej, mekkej normalni toustak. Muzete mi prosim ricz, v jakym svete ziju, kdyz zavrenej chleba vydrzi pozivatelnej dva mesice?

ac544d85980f4a4b81cb6f79adb8406b.jpg

 

f66685c47568b4f8c11d0e3188f39366.jpg

 

66af7de1f4d52e62a934684b0eca93d2.jpg

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však 21.3 je datum minimální trvanlivosti, maximální doba trvanlivosti je to co tě zajímá.

 

Říkám to už léta, buď nás ty chemikálie v jídle zredukují pomocí onkologických onemocnění a nebo nás to tady zakonzervuje na 120 let a dýl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prej bílá sobota, mazanec, jarní nádivka ...tak než sem zas někdo nasype sterilní zapečenej molitan s kopřivama, co v troubě ani nepotkal maso:

post-18308-0-84416900-1555768108_thumb.jpg

...bílé to je (kuřecí, rýže, sýrová omáčka), jarně zelené taky, vyfouknuté žloutky taky bylo kam dát, talíře vymetené a vylízané => politický úkol splněn.  :cheff:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Sibirnaya: Onehdá jsem v tom nóbl bufáči na Kolišti přemejšlel, jestli podobné "ogrilované kuřátko" na syrové zelenině nebylo před oškubáním spíš kos. Příště bych šel radši na kačenku k ťamanovi, tohle na mě bylo sterilní jak "kostka ve skluzu"...  :whistling:

 

@Maxel: Darebáku, máš štěstí že jsem právě po podobně výživném dezertíku...  :rolleyes:  Na zajtřek se k nám pozval tatík na oslavu svých vlastních narozenin, tak musím hned po ránu oprášit Tvůj osvědčený technologický postup na pomalu dopékanou "pražskou šunku", ať nám o mrskutu není těžko jenom z obligátního dortu, chlebíčků, vína a kořalky...  :suicide_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Sibirnaya: Onehdá jsem v tom nóbl bufáči na Kolišti přemejšlel, jestli podobné "ogrilované kuřátko" na syrové zelenině nebylo před oškubáním spíš kos. Příště bych šel radši na kačenku k ťamanovi, tohle na mě bylo sterilní jak "kostka ve skluzu"... :whistling:

 

Tohle bylo v Arse, je to na jejich velikonocnim menu a bylo to velice chutne. Krem z medvediho cesneku, kuratko a fondan a su prezranej este ted..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...