Přejít na obsah

KULINÁRIUM Chronomagicum


Doporučené příspěvky

Vicemene souhlas s Pebem, resp. vseho s mírou je nejzakladnejsi a opravdu fungujici pravidlo, teda aspon u me. Miluju jidlo, takze paklize nevazim 200 a nejsem na neco vyslovene alergickej(prava alergie) tak pak ano, ale jinak si to nedokazu bez vsech tech veci predstavit... ja to jako vyvazuju, kdyz si dam jeden den kus hoveziho, druhy den neni maso, nebo ryba atd porad dokola. Zaklad je dobra snidane, domaci mazanec s maslem, domaci marmeladou... teplej caj... to me hrozne pomohlo, kdyz sem byl zvyklej nesnidat... obed klidne neco vic vyzivnyho, spalim sportem, pohybem atd. A pak vecere nejim maso nebo jen rybi, drubezi... a zase s mirou, kdyz dostanu v deset vecer hlad, dam si jabko klidne kousek syra prirodniho, cotagge treba taky a supr. 
samozrejme pečeny a smazeny velmi malo, fastfood vubec, jednou za rok kentucky to pak zezeru kyblik a nestydim se,-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přitom to pečivo jsou hlavně sacharidy, tuků pomálu. 

Já si na tom prostě pochutnám, ale nejim ho 2x denně, k snídani si mažu knekebroty se šunkou a sýrem a s marmeládou.

A v Lidlu prodávají docela dobré mazání, Cavabel Light, jako není to máslo ale zase to nemá tuky.

A večer, když mám i po druhé večeři (Selský jogurt s 15g mysli) hlad nebo chuť na něco, mrkev je super.

A už mlčim a nebudu tu plevelit vlákno o jídle nějakýma plkama o jídle :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně tu ty "plky" náhodou nevadí, radši si přečtu pár rozumných pohledů na věc a osobních zkušeností, než hipsterské diety v lajfstajlových časopisech ;-) Mně třeba vyhovuje tučná snídaně (vajíčka, sýry, párky...), k obědu sacharidy (rejže, těstoviny, brambory), večer proteiny plus zelenina. Mezitím nějaký ten jogurt / ovoce / müsli k svačině... No a bez rozumného pohybu je to celé jen řečnické cvičení...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Miluju ovarove koleno! Myslim ze vareni masa se dlouhodobe podcenuje. Nicmene nedavno jsem kolena pekl a byla vyborna! Pro nase, byly vyborne! Varit a potom pect je pracne, ale vysledek mam radeji nez ciste pecene. Casto byvaji docela suche. Ale kdyz se muze celou noc pect husa, proc by nemohlo koleno? Takze 13 hodin v troube. Nechtel jsem tvrdou kuzi, takze jsem zacal kuzi dolu. Kdyz jsem je dopoledne otacel, uz se zacaly pomalu rozpadat. Nakonec se mi to podarilo nejak inteligentne otocil, aby ta kuze chytla jen trosicku kurcicku. A proc to pisu? No abych se pochvalil ze...byly naprosto skvele! Ja i zena mame kolena radi a radi na ne chodime. Vime za ty roky ve ktere hospode ano a ve ktere ne. Po tomto ?pokusu? zena rozhodla, ze koleno uz jedine doma :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...