Přejít na obsah

KULINÁRIUM Chronomagicum


Doporučené příspěvky

Fakt malý chemik... Dneska jsem sehnal tři kila domácího hovězího... Kousek jsem odkrojil na steaky, zbytek bude akce suším č.3

V podstatě jsem za týden spotřeboval už dvě kila sušeného hovězího :-D Ale upřímně jsem kus vzal do práce, kus tatovi, oni to mizí bleskovou rychlostí...

Sušení zdar!

post-13450-0-88581600-1579292045_thumb.jpg

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, ať trochu změníme tu sous-vide tématiku... Paní si přeje kuchyňského robota. Ráda peče,tak aby zvládl těsto,jinak nevím,co by to mohlo umět. Nerad bych další krám,co bude zabírat místo. Poradíte? Cenově taky netuším,ale raději pustím chlup, když to bude mít smysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas, Kitchen Aid je fajn mašinka. Jen ta cena je hrozivá. Ale protože jsem směl vybrat barvu, a v té hrubé šedé to vypadá jako odlitek, nebo starý soustruh, nechal jsem se ukecat. A jsem spojený. A moje paní je nadšená.

Upraveno uživatelem Koumes
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žena má Bosch Mum a navzdory tomu, že na něm dělá těsto i mele maso a pořád to šlape, tak by to prý nedoporučila, že ví o lepších.

---

Já dneska bez robota takhle:

 

post-14111-0-49739100-1579433527_thumb.jpg

 

Žena přišla s pečínkou, že prý s tím mám něco udělat. Moje první myšlenka byla: "Co by udělal Maxel?" :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na běžné domácí použití je úplně dostačující ten vyklopný nahoru (Artisan), nemusí být zvedací (Heavy Duty). K tomu sadu příslušenství kde je mlýnek na maso a strouhač /krouhač, odšťavňovač a je to ok.

Kup ho na německém Amazonu, pokud mají lepší ceny než u nás.

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kitchen Aid , o tom jsem taky uvažoval, ale když se připočte příslušenstvi tak se to vyšplhá na hroznou sumu.

Tak prodáš hadraplán a ještě ti zbyde :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...