Přejít na obsah

KULINÁRIUM Chronomagicum


Doporučené příspěvky

Bert se mě ptal, jestli jsem zkusil grilovat v peci. Chtěl jsem to dneska vyzkoušet. Nakonec jsem vyměkl a maso na hamburgery udělal na pánvi. Aspoň jsem zkusil housky. První jsem spálil, těch cca 400 stupňů bylo moc, druhá se taky nepovedla, ale další už v pohodě. Správná teplota je pod 300 stupňů.

post-5074-0-20418700-1586540608_thumb.jpeg

post-5074-0-44638700-1586540662_thumb.jpeg

post-5074-0-13571000-1586540697_thumb.jpeg

post-5074-0-30468900-1586540717_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tady při tom chlebu mám dilema

.Držím váhu takže jsem vynechal přílohy a pečivo

.Chtěl bych si vyhrát s pečením

Asi si pořídím pekárnu a pokud výtvor bude použivatelný  budu s tím obšťastňovat okolí  :rolleyes: a pokud by se dařilo časem bych mohl konkurovat Odkolkovi..

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tortilly, pita, všechny tyto plackoidní chleby by nebyl problém v peci udělat. Už delší dobu mám rozestavěnou stavbu, délka 4 metry kde budu mít pizza pec, otevřený krb a udírnu, letos už bych to měl doufám dodělat. Udírna má 2m dlouhý přívod kouře. Stavím s cihel, ale udírnu udělám ze dřeva, ale zvenku budou vidět cihly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Normalne to sezeru a nenafotim, ale dneska sem nak zazracne mel po ruce mobil, tak to sem frcnu.

 

Round 1: Kridla v horcicno, worchester, medovy majoneze s parmazanem, petrzel a limeta, grilovana paprika, bageta s olivacem, bojem jeste grilovany rajcata

be64511f3274f6c820d1d240f083081c.jpg

 

Round 2: svickova v masle s rozmarynem

c5d250687e56f317db768c043ebb8deb.jpg

 

Round 3: pri cekani na rohlici - klasicka whiskey sour s visni a kurou, s domacim simple syrupem - zkusil sem Bullet bourbon a jako dobry.

939cc644cbf361c62cfc104b8925f342.jpg

 

Round 4: rohlici

0c3ecc7a20e9813d6afeccc9b335b01c.jpg

Klobouček, Ondro! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.....

Asi si pořídím pekárnu a pokud výtvor bude použivatelný budu s tím obšťastňovat okolí .....

Pekarnou asi zacala spousta z nas. Ale kdyz pak zkusis upect chleba "normalni", tak ten rozdil je obrovskej. Z dnesniho pohledu je pekarna vyhozeni penez.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pekarnou asi zacala spousta z nas. Ale kdyz pak zkusis upect chleba "normalni", tak ten rozdil je obrovskej. Z dnesniho pohledu je pekarna vyhozeni penez.

Pekárnu jsme ani nezkoušeli, žena si s tím poradí i v naší troubě.Já chystám kvásek a rozkvas a žena do dokončuje do finálního stavu.Teď chceme zkusit nakynuti v chladu v ledničce a zítra ráno se upeče.Taky dávku jsme zdvojnásobili :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, ja reagoval na Conrada a jeho poznamku o pekarne. Kvasek dela zena taky :) Kynuti v lednici je parada. Ruznych verzi od kynutyho, pres kvaskovy az po nevim co, vyzkousela zena mraky. A vzdycky to bylo lepsi nez z domaci pekarny :)

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:)

Kdyz uz ses tu Maxeli, dej mi sem pls recepis na bucek na gril. Mame pekne prorostlej, tak bych rad zkusil nalozit pres noc nejaky 1-2cm tlusty platky, co bych zitra na obed hodil na gril. A zena k tomu spichne nejakej salat.

 

Samozrejme se zapojte s radou kdokoliv, dekuji predem ;)

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...