Přejít na obsah

KULINÁRIUM Chronomagicum


Doporučené příspěvky

Já mam na steaky tudle De Buyerku:

https://www.gastromania.cz/smazici-panve/panev-kulata-oe-280-mm-de-buyer-carbone-plus.html

 

Otec má litinu od Staub:

https://www.pottenpannen.cz/staub-kulaty-litinovy-gril-26-cm-cerna/

 

A za mě teda litina vede na celý čáre.

Asi to pořídim taky.

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja mam ten debuyer a doporucit ho nemuzu.

Je to tezky jako krava, jakoze jsem tim normalne rozbil sklokeramickou linku (bez prdele).

A nejak z toho obecne nejsem nadseny. Mozna s tim neumim.

Naopak pak mam titan od Woll a to je skvely. Sice taky tezsi, ale nic se nepripali. Mam to 3 roky a funkce je porad 100% a uz skoro nic jineho nepouzivam. Staub bude taky dobry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám už dobře 40 let černé litinové nádobí s modrým asi smaltovým vnitřkem, hrnec, pekáč, pánve. Kupováno za komunistů, česká firma a vyrábí to dodnes. Vydrží hodně, skoro se nepřipaluje a když ano, jde to snadno umýt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me je celkem jedno co si tenge udelal do denicku. Litina je nejlepsi a je uplne jedno od koho. Uprimne stary bazarovy z profi provozu za par stovek budou uplne stejne dobry jako ty supr drahy znackovy za x tisic.

Povrchova uprava a domaci ?lazne? high heat olejem a troubou zvladne prumernej Pepik, takze moje rada byla minena naprosto vazne a zamerne sem se nerozepisoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím že mi prošlo rukama kdeco, fakt od toho hliníku až po nanoultraturbokosmický matroš.

 

Ad DeBuyer - tím se zabije, naporcuje bejk a následně se na tom opeče :D asi budete mít trable na sklokeramické desce (nejen kvůli rozbití), ony ty pánve fantasticky fungují na plynovém výkonném hořáku (ten hospodskej sporák s hořáky 5, šestapůl či 8kW, na kterých běžná konfekční teflonka shoří za 20 vteřin), nebo jsou skvělý když děláte venku oheň a nechcete si steak opékat napíchnutý na klacku.

 

Na doma fungují docela slušně některé moderní řady Tefal (character, talent pro a expertise) počítejte sice s tím že teflon či nějaký povrch se neorve, ale pánev bude mít v běžné domácnosti životnost tak 3 až 4 roky.

 

Naopak čemu bych se vyhnul obloukem je keramický povrch pánve, měděné nádobí je strašný oser na čištění, superlevné pánve ze kterých ten povrch skutečně srýpete do jídla.

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...