Jump to content

KULINÁRIUM Chronomagicum

kejklik
 Share

Recommended Posts

před 1 minutou, JoyStick napsal:

@krutor čéče nedělals ho nedávno? Nebo to je furt ten samej? :D 

Byl to @atima ja se asi podprahove inspiroval. :D Tohle je moje premiera ciste z kolena, u reznika uz tyden nemaji nozky. :D

Super akorat jsem se bal ze to malo ztuhne a tak jsem chtel ke kolenu prihodit 2 nozky. :D

Priste to rozjedu ve vetsim at je to pri jedne praci. :D 

Já vím, že to není žádná velká kuchařina nalezená ve starých spisech, či výsledek týdenní dřiny v kuchyni, ale čerstvý ananas naložený v grapě a na něm sušené nedoslazované mango, objemově tak 1:1, znamená opravdu skvělou výslednou chuťovku.

Edit: kdo uhádne značku Grappy, má bludišťáka 🙂

před 2 minutami, Bert napsal:

Já vím, že to není žádná velká kuchařina nalezená ve starých spisech, či výsledek týdenní dřiny v kuchyni, ale čerstvý ananas naložený v grapě a na něm sušené nedoslazované mango, objemově tak 1:1, znamená opravdu skvělou výslednou chuťovku.

Edit: kdo uhádne značku Grappy, má bludišťáka 🙂

Ukaz fotky! Bez nich je tenhle topic neuplnej:)

Na grappu nejsem expert, takže značku ani netipnu. Ale na kombo s ananasem a mangem bych se taky mrnul, to by mohlo být zajímavý.

Já sem po 28 dnech suchého zrání otevřel a zakrojil nízkýho rošťáka. Na to už si troufam cosi víc, a povim vám, oproti std. steaku je to ne jinej level, ale sport. 
K tomu sýrová omáčka s lanýžovým olejem, máslový žampíky s balsamikovou redukcí a obyč. hrany do trouby (na domácí už nebyla energie). 
Aby to klouzalo, zbytek červeného co zbyl z podlití líček. 

5C3B817A-0A82-45F2-BCBF-D28A517ECDE6.jpeg

Edited by Maxel

To musíš nechat hádat dýl než 15 minut čéče. Sice to mám připlý, ale když nesedim u velký vobrazofky, tak do toho čumim sporadicky. Ale dobrý. :) 

@Maxel šéfe ty hrany tam těžce neladí, croquette příště bych prosil :D (jinak sem si zrovinka dneska řikal, kdy že nastane čas tomu sušáku. Já se furt nemám k nakoupení vakuovačky a ruksaků na to staření v lednici, tak halt sem vodsouzenej k hospodám. Ale KA standmixer mi trvalo koupit pouhých 8 let a na tohle se chystám chcíplý 3, takže ještě pod limitem :D