Přejít na obsah

KULINÁRIUM Chronomagicum


Doporučené příspěvky

V jednoduchosti je prostě síla, řikam to pořád. Palec 👍

Mírně odbočim. Do nové kuchyně bych chtěl pořídit po letech i nové nádobí. 
Zatim mam vybranou sadu pánví Hexclad, hrnce od WMF. 
Máte někdo osobní zkušenosti? 
Nebo případně co byste doporučili?
Cenově +/- 10k za sadu max. Podmínka na indukci. 
 
Pánve:
https://www.amazon.de/gp/aw/d/B07L36PTD9/ref=ox_sc_act_image_2?smid=A1B1V9DKXXNB8O&psc=1

Hrnce:
https://www.amazon.de/-/cs/gp/aw/d/B004UJT7YC/ref=psdcmw_3095022031_t1_B0018PNWQK

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, Maxel napsal:

V jednoduchosti je prostě síla, řikam to pořád. Palec 👍

Mírně odbočim. Do nové kuchyně bych chtěl pořídit po letech i nové nádobí. 
Zatim mam vybranou sadu pánví Hexclad, hrnce od WMF. 
Máte někdo osobní zkušenosti? 
Nebo případně co byste doporučili?
Cenově +/- 10k za sadu max. Podmínka na indukci. 
 
Pánve:
https://www.amazon.de/gp/aw/d/B07L36PTD9/ref=ox_sc_act_image_2?smid=A1B1V9DKXXNB8O&psc=1

Hrnce:
https://www.amazon.de/-/cs/gp/aw/d/B004UJT7YC/ref=psdcmw_3095022031_t1_B0018PNWQK

Take porad jeste vybiram panev Wok. Tak si pockam co nakonec vyberes. Na Fabini ceske rikas co?

Upraveno uživatelem hator
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, hator napsal:

Na Fabini ceske rikas co?

PR pro hejly, něco jak Vasky, výrobek běžná konfekce.

Nejprve bych si IMHO sepsal co přesně potřebuju, jako 5 litrový hrnec na polévku, vysoký hrnec na chřest,
pánev o průměru 13cm, pánev na steaky atd., a pak koupil nikoliv sadu, ale to co potřebuju, klidně od více 
firem pokud jedna nemá komplet co chci.
Každý má ty potřeby jiné, tím bych začal, někdo preferuje plastové rukojeti, někdo strká pánev a hrnce i do trouby a pak potřebuje rukojeti do to vydrží atd. atd.

A hlavně to musí dělat radost. Taky zrovna koukám po nových hrncích :)
Místo toho jsem si dovezl fantastickej nůž :D 

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně pánev/pánve nechci nerez. Nedávno jsem za litr koupil v Ikee s tim, že jí nahradim starší teflonky. A peklo. Všechno se na tom přechytává.
To samý DeBuyerka, jen leží v šuplíku.

@Tom4 Když ne sady, měl bys tip na co se podívat jednotlivě? Požadavky jsou asi jen indukce, celokov (ne plastové úchyty) a nepřilnavý povrch. 
Plus — uka kudlátora ;)

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 53 minutami, Maxel napsal:


To samý DeBuyerka, jen leží v šuplíku.

@Tom4

DeBuyerka taky není na vaření,ale její čas přijde, když nachytaš v kuchyni zloděje 🙂

 

Já teda na ní dělám jen steaky a oproti teflonu si myslím, že je to znát. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Maxel napsal:

Hlavně pánev/pánve nechci nerez. Nedávno jsem za litr koupil v Ikee s tim, že jí nahradim starší teflonky. A peklo. Všechno se na tom přechytává.
To samý DeBuyerka, jen leží v šuplíku.

@Tom4 Když ne sady, měl bys tip na co se podívat jednotlivě? Požadavky jsou asi jen indukce, celokov (ne plastové úchyty) a nepřilnavý povrch. 
Plus — uka kudlátora ;)

Já mám super zkušenost s titanovou pánví od wollu, jen je těžká - oproti debuyer ale pohoda. Hrnce jsem teď doplnil o český kolimax a příjdou mi fakt fajn..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, hator napsal:

Take porad jeste vybiram panev Wok. Tak si pockam co nakonec vyberes. Na Fabini ceske rikas co?

Mně se začala dařit práce s wokem teprve až jsem změnil nikoli pánev, ale plamen. Jediné, co mi funguje je: plyn 5kW, obyč ocel wok, narvat to naplno a juchů 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Maxel napsal:

 

@Tom4 Když ne sady, měl bys tip na co se podívat jednotlivě? Požadavky jsou asi jen indukce, celokov (ne plastové úchyty) a nepřilnavý povrch. 
Plus — uka kudlátora ;)

No je to docela oříšek, držel bych se nerezu, ale není nerez jako nerez. Indukce je moc fajn. Jak budu mít chvíli hodím pár tipů.

Kudla je ještě miminko, teda velikostně nee, to je macek, ve smyslu že přijde o tu hnusnou červenou rukojeť, vyrobím si na něj dřevěnou z kusu místního olivovníku. Spíš než na práci je na památku na místní kuchyň, i když v obchodě tady s tímhle běžně krájí! ryby, zeleninu a tak. Taková hezká anomálie. ;)

Pro ilustraci velikosti mcusta co mám od tebe ;)

1489582994_IMG_20220319_195338381_HDR2_copy_1000x563.jpg.23279272cc247f4f7695c6cbda0175a1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl, slušnej kinžál 😂
Ta Mcusta bolí. Budu muset pořídat zas, skvělý édécéčko. 

Když už jsme u kuchyňáků, pár měsíců zpět jsem se tu prsil s nákupem nového vybavení. Abych to po nějaké době shrnul, tak na co jsem spoléhal nejvíc (Dellinger, nedrží moc ostří) docela zklamal, Forged splnil kategorii value-for-money, ale kdo překvapil celkovou kvalitou a hlavně reálnou použitelností, je Ajax od F. Dick. S přimhouřenym vokem by se s nim dalo fungovat jako s jedinym univerzálem; spolu s nějakym menšim na zelču/škrabání. 

 

Nicméně zpět k nádobí. S dovolením bych to rozdělil na hrnce a pánve. 
Hrnce bych bral primárně nerez. Teflon ne-e, na měd nemam (lowe, ani chuť), smalt oldschool nemusim, takže nerez. 
Pánve nevim. Teflon je tutovka, a když nic nevyberu, osvědčený plán B. Nerez mam starou Tescomu (Tulip) a funguje skvěle. Ale teď ta nová Ikea nerezka mě nehezky překvapila, přitom ostatní vercajk maj dobrej. Takže nevim. Chytil jsem včera někde videjo s Ramsaym, a používal ten Hexclad — jasně, reklama/spolupráce, ale proto jsem se ptal na reálnou zkušenost.

Každopádně pro obé platí podmínka indukce a celokov, jak hrnce tak pánve občas putují do trouby. 

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...