Přejít na obsah

Najkrajšie Zenithky zo súčasnej produkcie


maxs

Doporučené příspěvky

to: VIPER1

 

Díky za radu. Dával jsem to i do sekce rad, ale těch vláken je tu miliarda. O zahraničí jsem přemýšlel, jen ještě nevím kam zajet. Na chronu 24 nevím s jakou jistotou koupím opravdu original ne fake. Jdu prohledávat zbytek fóra pro další info.

S.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to: VIPER1

 

Díky za radu. Dával jsem to i do sekce rad, ale těch vláken je tu miliarda. O zahraničí jsem přemýšlel, jen ještě nevím kam zajet. Na chronu 24 nevím s jakou jistotou koupím opravdu original ne fake. Jdu prohledávat zbytek fóra pro další info.

S.

Pozeptej se také na servis a dodací lhůty, abys pak třeba nebyl překvapen, že čekáš měsíce na součástky, které v obálce

běžne putují 3 dny. :suicide_anim:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to: VIPER1

Díky za radu. Dával jsem to i do sekce rad, ale těch vláken je tu miliarda. O zahraničí jsem přemýšlel, jen ještě nevím kam zajet. Na chronu 24 nevím s jakou jistotou koupím opravdu original ne fake. Jdu prohledávat zbytek fóra pro další info.

S.

Tož: nějaký čas jsem tomu věnoval a zde jsou moje drobné poznatky, které bych nerad nazýval radami: první možností je strávit spoustu hodin nad všemi možnými národnostními verzemi eBay a čekat jak šelma na příležitost. Někdy se to podaří hned, někdy to trvá pár měsíců, ale určitě se dočkáš. Pak to chce jen trochu intuice, drzosti a odvahy a můžeš tím ušetřit docela dost peněz. Já testoval hlavně německou (velký trh), italskou (občas dost zajímavé věci), anglickou (slušné ceny a slušné zacházení) a USA (úplně největší trh a nejlepší ceny, ale je to tak daleko...). Nakoupil jsem Zenithy ve všech zmiňovaných stranách a bylo do docela hezké "dobrodrůžo".

Nové Defy jsem koupil nakonec u Proworth v New Jersey na eBay. Za mě můžu doporučit; dobrá cena, dobrá komunikace, dva dny po zaplacení byly hodinky na Ruzyni a za další tři dny po celních formalitách na mé ruce. Nové se vším všudy, s fakturou, ale s docela čistým záručákem, případnou záruku bys musel řešit s prodejcem (alespoň tak si to představuju, nejsem kovaný v právu). Je to ale jen na tvém rozhodnutí, nechoď za mnou, když se to nepovede... ;)

 

edit: a aby to nebylo úplně :offtopic: , přidávám své momentálně nejhezčí hodinky ze současné produkce Zenith.

 

:oneeyed02: Abych nezapomněl: platné pro tento týden :oneeyed02: .

 

 

post-2687-1262120691.jpg

Upraveno uživatelem M916
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
ze současných Grande Date ve velikosti 40, u 44 se mi více prázdného místa na ciferníku až tolik nelíbí,

jen nevím jestli ss nebo zlato

 

no jeste se mi libi tyto, moc krasne, jeste se daji snest ty 43 ale vetsi uz jsou opravdu moc velky a cifernik pusobi prazdne ale 40mm to je velikostne male jak rolex, to by me zajimalo jak to vypada na pracce, moji pracce:-)

post-3900-1264940780.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jeste se mi libi tyto, moc krasne, jeste se daji snest ty 43 ale vetsi uz jsou opravdu moc velky a cifernik pusobi prazdne ale 40mm to je velikostne male jak rolex, to by me zajimalo jak to vypada na pracce, moji pracce:-)

 

Super, o tom žádná. Co tak bez guilloché? :-)

el_primero_moon.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 3 týdnech...

Možná jsen blázen, ale mě se líbí.

Zenith Mens Defy Xtreme Black Titanium

 

 

to je trochu divocina Posted Image

pokazdy kdybych se na ne podival, tak bych asi zapomnel, ze jsem chtel puvodne vedet, kolik je hodin....

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zbožňuju staré Rainbow a ze současnosti se mi moc líbí tento Retrotimer:

Průměr 42, vodotěsnost 10ATM, prostě..

 

Vojto, taky se mi moc líbily, ale pak jsem koukal na živá fota a možná bych se trochu obával prázdné levé části ciferníku. Chce je to vidět naživo, to rozhodne. A taky bych asi radši měl plné dýnko, ale to je jenom detail.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...
  • po měsíci...
  • po měsíci...
  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...