Jump to content

Starší elektronika - prodej


Recommended Posts

Ahojte,

Mám tu nějaké přebytky starší elektroniky, pro kterou již nemám využití, ale někomu by se mohlo hodit, pro děti nebo starší rodiče, psy, na pokusy apod.

 

DVD přehrávač Philips DVD-S500

Přehrávač plus dálkové ovládání. Vše funguje. Měli jsme ho u staré televize. Pozor, nemá HDMI, pouze scart a zvukové výstupy. K dispozici jen to, co je na fotce.
Ideálně osobní předání v Praze a okolí.

Cena 300 Kč.

X54qdD2.jpg

GGjEm9Q.jpg

uN8kxhl.jpg

 

Samsung Galaxy A3-6

Manželčin starý telefon. K dispozici v podstate komplet balení včetně nepoužitých sluchátek. Vše “funguje” jak má - je to droid, tak budu rád, když mě toho někdo zbaví.

Cena: zdarma plus dopravní náklady.

ZuNQXkd.jpg

ZJljxJ2.jpg

jTRcIHi.jpg

e47EGiE.jpg

 

iPhone 6 - 128 GB

Moje první jabko, které jsem nafasoval ve státech. Tedy US původ, ale vše samozřejmě funguje i v Evropě. Verze OS 12.5.5. Jedná se o 10 let starý telefon, ale je úplně v pohodě použitelný, nic se neseká, vše funguje na jedničku.
Byl vždy nošen v obalu a s ochranným sklíčkem na displeji, ale i tak se mu nevyhnuly oděrky. Kosmeticky je na tom z nabízených iP nejhůř. Je totiž taky lehce ohlej, najděte si "band gate" a pochopíte :D ale na druhou stranu má novou baterku. K dispozici pouze telefon.

Cena: 1000 Kč plus něco na Zásilkovnu nebo poštu.

SUNF3M1.jpg

5c1UhxI.jpg

QN1E0lx.jpg

wqAS68U.jpg

iPhone 6 - 64 GB

CZ verze a původ. Verze OS 12.4.9. Asi se to dá ještě aktualizovat, nevím přesně, nestaral jsem se o to. Současná verze OS funguje v pohodě. Opět vše funguje na jedničku, ale je tady “vycákaná” baterka, takže by byla ideální výměna.
Byl vždy nošen v obalu a s ochranným sklíčkem na displeji a vizuálně je na tom lépe jak 128 GB verze. Neohlej. K dispozici pouze telefon.

Cena: 750 Kč plus něco na Zásilkovnu nebo poštu.

OJZ8VcK.jpg

uTiljEQ.jpg

i1ET8fT.jpg

iPhone 6s - 128 GB

CZ verze a původ. Měl jsem tehdy US verzi, ale někdy v roce 2018 mi tam přestal fungovat gps modul. Tak jsem to servisoval v ČR ofiko zastoupení. Za nějaký příplatek mi to vyměnili za tento úplně nový kus z CZ distribuce. Verze OS 15.7.9. Opět vše funguje na jedničku, ale i tady je baterka zralá na výměnu pro bezproblémový chod.
Byl vždy nošen v obalu a s ochranným sklíčkem na displeji a vizuálně cajk. K dispozici pouze telefon a nějaká servisní krabička.

Cena: 1500 Kč plus něco na Zásilkovnu nebo poštu.

lgCUE9F.jpg

asvTTZb.jpg

k0Xuyac.jpg

BqF9Rhy.jpg

 

Telefony jsou vyčištěné a odhlášené. Všechny věci k vidění v Praze a okolí.

Díky za prostor.

Link to comment
Share on other sites

Sz

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Hop nahoru.

DVD v cene dopravy

iP6 k dispozici. Oba funguji moc pekne, narozdil od par let starych droidu. Udelaji jeste hodne sluzby.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
×
×
  • Create New...