Přejít na obsah

G-SHOCK FROGMAN


nAscA

Doporučené příspěvky

Návštěvník YPO

tak čumím na ty frogmany asi čtvrt hodiny a má to něco do sebe - sice trochu nechápu proč stojí to co stojí, jelikož jsem nenašel markantní rozdíl mezi G za 50usd a frogmenem za 250usd, ale budiž ..... nejvíc se mi líbí jak je ten řemen mimo osu hodinek

 

 

edit: jsou i nějaké radiem řízené ? ( pro evropu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám pocit že u DW-6300 je pouzdro ocel :)

 

Ten adjust (vlevo nahore byva zapusten docela casto - aby si to clovek nechtene neprenastavil treba rukavem). Ja bych rekl, ze je to fakt tou baterkou. Ptal ses predchoziho majitele, jestli ji nekdy menil?

 

Původní majitel nebyl, ležely na krámě :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám pocit že u DW-6300 je pouzdro ocel :)

Původní majitel nebyl, ležely na krámě :)

V CR? To se mi az nechce verit. :thumbsup_anim: Na kolik te prisly a nemaji tam jeste jedny? :) BTW to tam baterku asi nemenili, takze je tam uz peknou radku let.

Upraveno uživatelem nAscA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Parádní :)

Co ti jde z toho Japonska? Jsi docela trpělivý, ja už bych to pomalu prohlašoval za ztracené :suicide_anim:

4 frogmany, 2x5600 a takovy plastovy stojan. No uz jsem byl netrpelivy pred mesicem..... psal jsem jim, kde to je. Ale protoze jsem zvolil nejlevnejsi postovne, tak mi odepsali, ze to muze sem trva 2-3 mesice. :thumbsdown_anim: Nejak blbe jsem si ty podminky precetl, myslel jsem, ze tam bylo mesic. :(

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super další frogy - GW200MS-1 - Military inspired ??

 

Moje další G budou taky frogy určitě. Pořád mám v hlavě ty zelené ICERC :wub:

 

Nene, ty uz mam v US a cekam, az mi je priveze kamarad. Tyto jsou GW-200RB (Black Spots) a zajimavosti na nich je, ze nemaji cerna, ale modra cisla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem vcera zakoupil dalsi Frogmany. Sice jsem si slibil, ze nic nekoupim, dokud neprijde zasilka z Japonska, ale protoze je uz na ceste 2 mesice, :axehead: tak jsem nevydrzel.

 

 

Zdar ta fotka je trochu divna , zkus sem prosim hodit lepsi foto toho displeje jestli to pujde.... Jinak Frogy samozrejme super.

A na tu zasilku z Japonska jsem teda zvedavej - slusna naloz cisilek :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník G-Shock
4 frogmany, 2x5600 a takovy plastovy stojan. No uz jsem byl netrpelivy pred mesicem..... psal jsem jim, kde to je. Ale protoze jsem zvolil nejlevnejsi postovne, tak mi odepsali, ze to muze sem trva 2-3 mesice. :thumbsdown_anim: Nejak blbe jsem si ty podminky precetl, myslel jsem, ze tam bylo mesic. :(

 

Jaké modely těch frogmanů máš obědnané? Doufám že budou fotky. :) A jestli to není tajné kde jsi obědnával že jim to tak dlouho trvá?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar ta fotka je trochu divna , zkus sem prosim hodit lepsi foto toho displeje jestli to pujde.... Jinak Frogy samozrejme super.

A na tu zasilku z Japonska jsem teda zvedavej - slusna naloz cisilek :thumbsup_anim:

Lepsi foto, snad toto:

F8.jpg

Az dojdou tak je zkusim nafotit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaké modely těch frogmanů máš obědnané? Doufám že budou fotky. :) A jestli to není tajné kde jsi obědnával že jim to tak dlouho trvá?

Vitej na foru, btw pekny nick. :thumbsup_anim:

Mam objednane 2x GW-203K-4JR (jedny ve velmi spatnem stavu) a GW-225E-7JF Glorious Gold a GW-225A-1JFă??DawnBlack

Je to pres tuto zasilkovou sluzbu http://www2.fromjapan.co.jp/en/ z japonske aukce http://list5.auctions.yahoo.co.jp/jp/20840...6-category.html (primy odkaz na g-shocky). Chystam se napsat navod v CJ, jak odtamtud nakupovat (uz jsem to slibi Bakerovi), ale cekam az to dorazi.

Upraveno uživatelem nAscA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...