Přejít na obsah

G-SHOCK FROGMAN


nAscA

Doporučené příspěvky

Ono zrovna ty brčálově zelené nejsou zrovna ty z nejlevnějších. :)

Pokud ti jde o cenu nejlevnější budou aktuální nelimitované modely a i tak je cena téměř vždy 200 dolarů +

Lepší místo než ebay dle mého není.

 

pořád se fackuju, že jsem si nechal utéct ty, cos prodával ... 3990CZK ... bože ... na co jsem čekal? :suicide_anim:

 

jinak díky oběma za info.

Upraveno uživatelem solidus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..digitálky za 20 babek nemáš šanci zničiť při běžném používání....

 

v tomhle s tebou souhlasím, taky jsem ti dal +1 :D

g-shocky jsou dneska podle mě v podstatě hlavně stylovka.. tím je ale nijak neshazuju, sám je nosím.

koukal jsem po levných digi, abych měl zase něco novýho a asi půjdu do tědlech za 30 babek:

http://www.casio-europe.com/euro/watch/collection/ae-2000w-1avef/

 

co je zajímavý - taky jsou WR200 ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník quartzik

No a které frogy jsou ty pravé? Nad kterými by měl člověk uvažovat, kdyby si je chtěl koupit? Logicky bych odpověděl, že ty final edition, ale přiznám se, že moc se mi jejich barevné provedení nelíbí, hlavně ty žlutý a červený nápisy. Přijde mi takové výrazné. Víc se mi líbí barvy, jako má GWF-1000. Dá se s tím něco dělat? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník quartzik

No a víte, co mě ještě zajímá? Jak je to s výdrží toho kondenzátoru uvnitř? Kolik let asi vydrží? A taky by mě zajímalo, co poté, až doslouží, bude se dát vyměnit, budou jej ještě vyrábět? Jo a je tady vúbec nějaký oficiální specializovaný casio servis, kde opravují hodinky casio a podobně? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Možná se opakuji a někde jsem to na fóru už napsal. Ale Casio tu má origo servis a tam ti řeknou že servisní podpora je mezi 6ti a 8mi lety pak ahoj a nezapomň si koupit new model.   :thumbsdown_anim:

Upraveno uživatelem t2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník quartzik

No tak Frogmany jsou doma. Zdá se mi to, nebo skutečně má Frogman final edition nějaký starší typ displeje? Je takový žlutší i zrnitější oproti třeba mojim GW-6900. Hlavně je to vidět, když člověk zasvítí iluminator. GW-6900 svítí téměř jako lcd, zato frogman jako starý budík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak Frogmany jsou doma. Zdá se mi to, nebo skutečně má Frogman final edition nějaký starší typ displeje? Je takový žlutší i zrnitější oproti třeba mojim GW-6900. Hlavně je to vidět, když člověk zasvítí iluminator. GW-6900 svítí téměř jako lcd, zato frogman jako starý budík.

 

Vyfoť to, finaly co jsem viděl já byly více než ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník quartzik

Netvrdím, že je to tak špatný, ale řekl bych, že prostě displej GW-6900 púsobí na mně takovým modernějším dojmem, jako kdyby měl větší rozlíšení nebo co. Je takový světlejší a jasnější...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Netvrdím, že je to tak špatný, ale řekl bych, že prostě displej GW-6900 púsobí na mně takovým modernějším dojmem, jako kdyby měl větší rozlíšení nebo co. Je takový světlejší a jasnější...

 

čím modernější modul, tím je samozřejmě displej lepší. záleží na podkladní folii, u těch novějších je hladká, u starších zrnitější. taky podle mě záleží na vzdálenosti tekutých krystalů od podkladní folie-čím míň, tím je to čitelnější a čistší (číslice nehážou stín na podklad). a pak taky na tloušťce-sytosti-tmavosti segmentů/číslic. rozdíly jsou kolikrát markantní. třeba DW6900 je fakt bída oproti těm GW6900.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník quartzik

To jsou už moc veliké frogy a nemám na ně ruku. GW-200Z jsou mi akorát. Sice jsou tlustý, řekl bych až moc, ale jinak se dají. Nejvíce mi však vadí ten řemen. To je prostě humáč. Je hrozně nepohodlný a ty opírky po stranách jsem nikdy nechápal. Zbytečně rozširují hodinky. Musím zase něco zbouchat na koleně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Filipf : Casio GWF1000-1, ale par veci by mi na nem vadilo, jednak to, ze se mi zadne frogy absolutne nelibi a druhak to, ze tento model ac je nyni nejvyssi, tak nema titanove,ale jen nerezove telo :crying_anim02:

 

Jenomže právě to nerezové tělo jim dává pořádnou váhu . Člověk má potom konečně pocit že má něco na ruce . Titan je dobrý pro alergiky , pořádný Frogy by měly být největší a nejtěžší i když ty GWF 1000-1 jsou velikostně úplně v pohodě i pro lidi s menším zápěstím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...