Jump to content

Noví moderátoři 2024


Recommended Posts

Přátelé, v prvé polovině příštího týdne, tedy někdy 15. - 17.4. se Vám představí několik nových moderátorů našeho fóra. Mým záměrem je, po dohodě s moderátory stávajícími i novými, vnést do moderování novou krev a třeba i více pochopení pro nastupující hyper rychlou generaci chronomagorů. Osobně doufám, že navýšením počtu moderátorů na cca 8, 3 stávající a 5 nových, bude více času nejen na individuální řešení problémů technických či etických, ale i na mírné změny v činnosti moderátorů spočívající ve větší orientaci na odbornou problematiku jednotlivých sekcí či vláken.

V současné době Vám moderátory ještě představit nemohu, neboť tito tráví poslední čas v tzv. moderátorském inkubátoru, kde se připravují na svůj budoucí nelehký úkol. Po konzultacích se stávajícími moderátory došli totiž k názoru, že na tenhle mazec fakt nejsou připraveni. Prozradím pouze to, že dva z nich začali trénovat bojové sporty a žrát syrové maso. Další se pro jistotu věnuje meditaci a snaží se dosáhnout nirvány. Zbylí dva na nějakou přípravu totálně kašlou, a začali tak trochu chlastat 🙂

Přátelé, nyní již zase vážně: držme jim palce.

Jo, a zpráva pro hříšníky. Kterak jsem již avizoval, okamžitě poté končím s moderací a věnuji se odborné a komerční stránce Chronomagu.

Bert

Link to comment
Share on other sites

  • Bert pinned this topic

Přihlásili se jen ti ,pro které bylo místo ošetřovatele tygrů příliš fádní 😀

Link to comment
Share on other sites

Přátelé, kterak jsem avizoval na začátku tohoto vlána, novými moderátory fóra jsou:

 

@Kid_A

@mAra_

@shewcza

@Pepino777

@m4stic

@Lamiczka

Stávající moderátoři:

 

@Tikal

@Baker

 @Honza.manta

 

zůstávají na svých místech.

Novým moderátorům přeji pevné nervy a nadhled. Buďte na ně hodní. Pánové sem v průběhu času něco málo o sobě lípnou.

No, a já s moderováním končím 3,2,1, …. teď.

Link to comment
Share on other sites

Ahoj,

 

jmenuji se Jarda a na chronomagu se můžeme potkávat třináctým rokem. Trávím na fóru poměrně dost času a vděčím mu za mnohé, proto, když jsem četl, že Bert shání někoho k ruce, bral jsem to jako svoji povinnost a zároveň velkou čest. Doufám, že spolu budeme vycházet a budete se snažit , nejen nám nováčkům, fungování chronomagu co nejvíce ulehčit. Tímto děkuji Bertovi za důvěru, budu se snažit být dobrým moderátorem.

Link to comment
Share on other sites

Ahoj, jsem Marek.

Na fóru se se mnou můžete potkávat od roku 2010. Hodinkově jsem se již zcela zklidnil za pomoci značek H. Moser & Cię, Tudor, Omega, GS... No mám toho plnou kabelku (ale vedomi, ze v tom nejsem sam mne uklidnuje). Takže už si tu jen tak brouzdám a očumuju.

Živí mě kancelářská práce, již deset let jsem projektovým managerem ve firmě spadající po Toyota group.

A v tom, abych se z práce nezbláznil mi, mimo hodinek, pomáhají i další koníčky a zájmy. Motorka, pejsci, nějaké nože též patří do výbavy gentlemana. Rád vařím.

Rád bych zkvalitnil obsah fóra, které mě velmi silně ovlivnilo, proto jsem se přihlásil do této pro mne zcela nové role. Věřím, že spolu budeme všichni vycházet a společně zde toho ještě mnoho zajímavého zažijeme.

Dík.

Link to comment
Share on other sites

Zdar kolegové, tady Jirka/Kid.  Především díky Bertovi za velkou důvěru. Na chronomagu jsem bezmála 20 let a zažil a viděl jsem tady toho už celkem dost – od Submarinerů za 50K, přes legendární (ne)ukradené hodinky Revue Thommen na srazu v Gate v Karlíně až po kolektivní absťák, když měl chronomag technické potíže z důvodu skryté těžby crypta 😛  Vždycky jsem chronomag vnímal především jako místo setkávání nadšenců s menší čí větší vášní pro hodinky, kteří navzdory občasným hádkám dokáží společně vytvořit skvělý hodinkový obsah a s hodinkama související věci, které mají hodnotu a přetrvávají (viz každoroční kalendář,  veškeré chronomag limitky – teda kromě limitky Jen počkej zající!,…).  A právě dobré fungování chronomag komunity bych chtěl jako moderátor podporovat. Myslím, že tohle místo má i po více než 20 letech od vzniku stále co nabídnout…a nemyslím tím jenom Rolády ve fóliích s 30% premium 👍 

Link to comment
Share on other sites

Myslím, že super výběr, lidé s přehledem i nadhledem 🙂. Gratulace!

Link to comment
Share on other sites

Klucí gratuluji Vám k nové roli spojené s zodpovědností. 

Dost z Vás  znám osobně a byl to super výběr.👌

Link to comment
Share on other sites

Ahoj,

jmenuji se Pavel a na chronomagu jsem registrován od roku 2018. Do té doby jsem o hodinkách nevěděl prakticky nic, takže jsem stále ještě v tomto světě nováčkem. Postupem času jsem si ale na chronomagu vypěstoval tak trochu závislost a díky tomu zde trávím relativně hodně času. Poznal jsem tu spoustu zajímavých a většinou velice přátelských lidí. 

Již před nějakou dobou jsem si říkal, zdali by nebyla možnost zapojit se aktivně do chodu chronomagu. Když už tu trávím tolik času, tak aby to mělo nějaký přinos pro všechny. Jakmile jsem tedy zahlédl roBertův příspěvek ve kterém vyhlásil pátrání po nových moderátorech, neváhal jsem ani minutu. 

Tímto chci roBertovi poděkovat za možnost přispět k chodu fóra a věřím, že se nám společně podaří zachovat chronomagu pověst fóra gentlemanů.

Pavel

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...