Jump to content

Prokop & Brož: čekání, čekání, čekání...


Recommended Posts

Někdy v listopadu 2023 jsem si objednal hodinky na zakázku. Žádné komplikace: jenom hodiny, minuty a vteřiny. Jenom ciferník bude na zakázku, jinak vše standardní. Prý to bude hotové do tří měsíců. Jak ten zázrak měl vypadat, vidíte na obrázku.

Měl vypadat, jenž nevypadá. Po řadě měsíců výmluv, že výrobce ciferníků má plné kapacity (jako kdyby mě to zajímalo) vyšlo najevo, že Prokop zapomněl správně zadat subdodavateli design ciferníku.

Dalších několik týdnů čekání.

A dnes dostávám email tohoto znění:

Dobrý den pane K.,
 
Číselníky s opravenou grafikou jsou již připravené k iluminaci. 
Jak jsem avizoval, musím s  nimi do Švýcarska zajet osobně a nechat je tam na počkání nebo do druhého dne připravit. Není to úplně automatický proces, ale věřím, že mé přátelství s majitelem této firmy mi pomůže ho přemluvit k expresní práci. 
Bohužel nyní v Ženevě probíhá nejvýznamnější výstava hodinářských technologií, na které tato firma nemůže chybět a já zrovna tuto firmu pro aplikaci luminiscence potřebuji, protože jsou absolutně nejlepší a vlastně mají téměř monopol na tento druh služby. Jsem s nimi aktuálně v kontaktu a dohadujeme, zda zvládnou číselníky na počkání iluminovat ještě tento týden (výstava je do pátku) nebo až ten příští. Každopádně máme vše ostatní připravené, takže jakmile číselníky přivezu (děláme jich pro jistotu 5 ks), tak budeme schopní hodinky hned smontovat a do týdne jsou Vaše.
 
Potvrdím Vám, jak mi přislíbí datum realizace a osobně tam pojedu.
 

Co mám na tohle odpovědět? 

classic44_Nobilis.1636.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...