Jump to content

Délka nadpisu, podpisu a podbarvení


Recommended Posts

Přátelé, vzhledem k značné lidové tvořivosti, jíž se někteří z Vás dopouštíte, a která ve svém důsledku vede k znepřehlednění fóra, zvláště pak při prohlížení z mobilu, budou od cca 1.7. realizována tato technická omezení.

DÉLKA NADPISU: MAx cca 100 znaků, tedy jeden tučný řádek. Vysvětlení: @Street Glide vypsal půlku inzerátu do nadpisu. Strašný. Nekoukatelný. Aby se to již neopakovalo, administrátorské nastavení toto omezí.

DÉLKA PODPISU: 3-4 řádky max. Ještě rozhodnu. Vysvětlení: @moralles má podpis na 37 řádků. Fakt skvělé. Důsledkem je při scrollování na mobilu totálně mepřehledná stránka. K případné námitce: přece lze vypnout zobrazování podpisů dodávám, že omezovat druhého není řešení.

TEXT V POODPISU: Komerční odkazy jsou povoleny pouze Partnerům Chronomagu, v budoucnu též ostatním Profi. Tedy prosím neplatící členy, aby komerční odkazy stáhli. To samé platí o odkazech na vlastní inzerci. Jsou zde pravidla inzerce, a tyto, prosím, dodržujte.

PODBARVENÍ NADPISU, TZV. PŘEDPONA. Přátelé, chápu, že chcete zvýraznit svůj inzerát (viz již upravená inzerce od @Street Glide) Děláte tak však na úkor ostatních. Tedy: povoleno pouze Partnerům Chronomagu, v budoucnu též ostatním Profi. To samé platí o grafických symbolech, které nejsou písmeny, či běžnými znaky, a netvoří tedy obsah sdělení obsaženého v nadpise.

  • Like 6
  • Upvote 12
Link to comment
Share on other sites

cau Berte, jasny v pohode 😉 
Me to slouzilo jako prehled me historie ale ted po vymazani nevim jaky jsem mel hodinky :D to me lehce mrzi..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...