Jump to content

P: Ford C-max, 1,6 nafta, 2014

Recommended Posts

Krásný den 😁 

dal jsem si do kupy naše rodinné auto Ford C-max, rok 2014, 1,6 nafta a pak jsem dostal nabídku na jiné auto, která se neodmítá 🤪

Takze jej dávám do prodeje:

FORD C-MAX 1.6 Tdci TITANIUM 95cv

Rok uvedení do provozu: 6/2014, jezdí na diesel, objem: 1560ccm, výkon má 70kW/95PS.

BARVA: ČERNÁ METAL

STAV KM: 168.000 ale obcas ještě někam jedeme 😁

VIN:WF0JXXWPBJE076034

2 KLÍČE S DO

STK 06/2025

VÝBAVA: 6 rychlostních stupňů, 6x airbag, ABS, autorádio, CD přehrávač, centrál dálkový, deaktivace airbagu spolujezdce, dělená zadní sedadla, 4x el.okna, el.zrcátka, imobilizér, TEMPOMAT, isofix, autom.klimatizace, manuální převodovka, př.mlhovky, multifunkční volant, nastavitelný volant, palubní počítač, plní EURO IV, polohovací sedadla, posilovač řízení, protiprokluzový systém kol (ASR), el.stabilizace podvozku (ESP), senzor opotřebení brzdových destiček, venkovní teploměr, vyhřívaná zrcátka, výsuvné opěrky hlav, výškově nastavitelná sedadla, zadní stěrač. Startování tlačítkem.

Čistý interiér, spotřeba 4,9 l nafty, používané jen mnou a mojí manželkou 😁 … deti jsme nevozili … pneu jeste na 2 roky 😁

Auto má par škrábanců od supermarketů 🤪

Příjemné a živé auto.

A teď to důležité 😁

- nove rozvody s pumpou

- nove vstriky

- vycistena nádrž + nove palivové čerpadlo

- celkem nove přední kotouče

- úplně nove šrouby kol ( ty forďácké už nešly v pneuservisu skoro vyšroubovat )

Auto se prodává přes mého automechanika, který jej předvede, zvedne na zvedák atd. Auto je ve Valašském Meziříčí 

Cena: Celkem s prodejem spěchám, takže 155.000,-Kč 😁

Tel: 739 584 161 ( na mě )

Tom

Edited by Prorok
Nenahrály se fotky ...

• Create New...