Přejít na obsah

Datumovka u Certina DS SPEL


milomac

Doporučené příspěvky

Ahoj, k vánocům jsem si daroval hodinky Certina DS Spel C (115.7153.42.61) klasika s datumovkou, šroubovací korunka, zakoupené přes internetový obchod v ČR. Datum se mi v lednu zasekl na 28. S korunkou jsem po dobu nošení nemanipuloval, je řádně dotažená. Když jsem zkoušel dny měnit rychloposunem, zdá se mi, že mezi některými čísly se datumovka volně protáčí, neklapne. Prosím o vaše názory - rady, pokud jste někdo měl stejný problém, co s tím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud je mas v zaruce, poslal bych je na reklamaci. Je to nejjistejsi. Pokud ne, navstivil bych hodinare, take je to nejjistejsi. Sorry, nic lepsiho me nenapada.

Upraveno uživatelem cody
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud je mas v zaruce, poslal bych je na reklamaci. Je to nejjistejsi. Pokud ne, navstivil bych hodinare, take je to nejjistejsi. Sorry, nic lepsiho me nenapada.

 

Díky za odpověď. Po letech bez problémů s hodinkami Seiko jsem zklamán, chtěl jsem si udělat radost swiss made hodinkami a toto mne nenapadlo. Hodinky jdou ovšem přesně, datum po nastavení zatím přeskakuje. Myslel jsem na to, zda závada datumovky by mohla mít vliv na chod hodinek. Zvažuji i tyto dvě možnosti: buď si je nechat a nebo je prodat známému se slevou (o datumovce ví). Mám ještě Seika SGEA 89 z roku 2007 (bílý ciferník) a Certiny s černým ciferníkem jsem volil i z důvodu lepší čitelnosti (brýle). Někdo je tady na fóru docela chválil, hlavně pro univerzální provedení (oblek - sport), já bych u modelů ds spel opatrně vytkl provedení článkového tahu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...