Přejít na obsah

Fake galerie


ricous

Doporučené příspěvky

nikoho k nicemu nenabadam, jen jsem chtel upozornit na to, ze cinani maj zpracovani cim dal lepsi a at si davate majzla pri kupovani hodinek bez not. a je fakt, ze cenovou politiku napr PAM s etou moc nechapu, ale zmizik ma pravdu, nikdo me nenuti to kupovat..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 492
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ty fejkový turecký rajbeny vodu nejspíš přežijou - useři by si spíš měli hlídat jestli jim z nich nevyrazí ekzém...  :yucky:  

 

Co se týče 20-násobného rozdílu v ceně originálu a i pro machra "nerozeznatelně vypadajícího a dokonce i fungujícího fíku", je tristní číst tu pak "insider" argumenty o ukrutných nákladech na návrháře, product managory a kontrolory v souvislosti s masovou výrobou a notabene u Číňana, pro kterého vyrobit z pakistánského matroše plagiát = pocta původnímu návrhu. 

Sorry, ale tam kde cenu produktu netvoří drahé materiály, pak je to právě masová strojní výroba co snižuje náklady na minimum - však ani

. Jenže jestli oněch 95% rozdílu v ceně prožere marketing, ambassadoři, eistující ditribuční řetězec a pojišťovny, těžko se divit proč se trh s fíky roztáčí čím dál víc...

Firmičky typu Panerai nekrachnou ani když za 10 let prodají 10x míň kusů než dnes - prostě vyhodí 90% hodinářů, 20x zdraží - a uvědomnělí soudruzi chronomagoři z celého světa jim to dál budou sponzorovat, protože cokoliv jiného jsou nežádoucí pochyby "chudejch lidí"(?) a de-facto komunismus...  :whistle:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsme se asi nepochopili. Já fejky v žádném případě neospravedlňuju. Jen jsem vysvětlil rozdíl v nákladech. Tvoje videjko je hodně spoko ale než to začne takhle běhat tak někdo musí ty hodinky vymyslet vyrobit funkční vzorky které pak testuje. Vzorky se vetšinou nedělají na produkční lince protože ta musí makat a její přenastavení je časově a finančně náročné. Takže buď máš extra stroje nebo jedeš skoro ručně a na to potřebuješ někoho kdo to umí. Další fáze je výroba přípravků do těch robotů. Naprogramování všech procesů a jejich odzkoušení při kterém padne spousta matroše. Sám vidíš na videu kolikrát to různě kontrolujou...atd. atp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kolonada

Zkusime tu debatu posunout kousek jinam:

 

Tak jsem zkoukl to videjko o PAM, jak to tam bouchaj ty roboti a otazka je: to maj čiňani ty aut.stroje taky ? No protože jestli nemají, tak to jsou k*urva dobři hodinaři, kdyz to dokazou tak dobre obšlehnout, sestavit, a zkalkulovat cenu.

 

druha hloupa myslenka: vsechno podstatny uz asi je v praktické hodinarine vymysleny, takze pokud budou fejkari lepsici se kvalitou slapat na paty swiss, tak ti musi nekde pridat ? Kde ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vývoj software všeho druhu, včetně vývoje PLC SW výrobních strojů mě živí - a na férovku: naklovat NC "recepturu" je dneska prkotina, co při pár pokusech pokusech/omylech (které se v několikatisícové sérii snadno ztratí - tuplem když zmetky se místo likvidace akorát prodají levněji) zvládne i cvičená opice bez maturity. 

 

Představa že bych si vědomě koupil fíky čehokoliv se mi morálně ekluje - ale průser je, že čím dál tím víc originálů už dneska leze jenom z "PRC", k čemuž je žlutým soudruhům altruisticky poskytována veškerá součinnost, "in-house" technologie a know-how  :death:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No naklovat to možná je prkotina ale musíš ty stroje zastavit a tudíž nevydělávají. Co si pamatuju tak přípravky a formy na plastové flašky na olej stály v Česku statisice korun na jeden model. U všech těch robotů to nebude taky žádná láce. Nebo např. když potřebujeme navzorovat v Česku složitější lyžařské ponožky na moderní mašině tak musíme čekat na okno ve výrobě protože nastavení mašiny a vyrobení pár použitelných vzorků trvá 36 hodin.

PS: holt se stěhováním výroby nic nenaděláme to je přirozený vývoj. Nezbývá než nekupovat fejky...

Upraveno uživatelem Kotlick
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty fejkový turecký rajbeny vodu nejspíš přežijou - useři by si spíš měli hlídat jestli jim z nich nevyrazí ekzém... :yucky:

 

Co se týče 20-násobného rozdílu v ceně originálu a i pro machra "nerozeznatelně vypadajícího a dokonce i fungujícího fíku", je tristní číst tu pak "insider" argumenty o ukrutných nákladech na návrháře, product managory a kontrolory v souvislosti s masovou výrobou a notabene u Číňana, pro kterého vyrobit z pakistánského matroše plagiát = pocta původnímu návrhu.

Sorry, ale tam kde cenu produktu netvoří drahé materiály, pak je to právě masová strojní výroba co snižuje náklady na minimum - však ani

. Jenže jestli oněch 95% rozdílu v ceně prožere marketing, ambassadoři, eistující ditribuční řetězec a pojišťovny, těžko se divit proč se trh s fíky roztáčí čím dál víc...

Firmičky typu Panerai nekrachnou ani když za 10 let prodají 10x míň kusů než dnes - prostě vyhodí 90% hodinářů, 20x zdraží - a uvědomnělí soudruzi chronomagoři z celého světa jim to dál budou sponzorovat, protože cokoliv jiného jsou nežádoucí pochyby "chudejch lidí"(?) a de-facto komunismus... :whistle:

Tristni je cist tudle sentenci. Jakoze masova vyroba na cnc strojich ti snizi naklady na marketing, distribuci, ambasadory atd.? Vyroba je jen jednou z fazi a vsechno, co ji predchazi a co po ni nasleduje, je nutnou soucasti celeho procesu. Mimochodem jsi zapomnel zminit v tech svejch 95% zisk - asi sprosty slovo, co...? Nejses nahodou chudej? :D Upraveno uživatelem Zmizík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tristni je cist tudle sentenci. Jakoze masova vyroba na cnc strojich ti snizi naklady na marketing, distribuci, ambasadory atd.? Vyroba je jen jednou z fazi a vsechno, co ji predchazi a co po ni nasleduje, je nutnou soucasti celeho procesu. Mimochodem jsi zapomnel zminit v tech svejch 95% zisk - asi sprosty slovo, co...? Nejses nahodou chudej? :D

Zmizíku, Ty jsi vážně ryzí :notworthy:   není nad to přečíst si názor milionáře. Úplně jsi mi změnil pohled na svět :lol2: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zmizíku, Ty jsi vážně ryzí :notworthy:   není nad to přečíst si názor milionáře. Úplně jsi mi změnil pohled na svět :lol2: .

Jestli chces taky pomoct, tak doporucuju vymenu impresaria za me. Budem si rikat o desetkrat vyssi honorar za Tvoje hrani. Pro zacatek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli chces taky pomoct, tak doporucuju vymenu impresaria za me. Budem si rikat o desetkrat vyssi honorar za Tvoje hrani. Pro zacatek.

To je super nápad ! Jdu do toho !!! Ale bacha, jsem děsně drahej..

 

Edit.: Manťák nám k tomu bude svítit. Je taky drahej, ale je nejlepší.

Upraveno uživatelem straspol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je super nápad ! Jdu do toho !!! Ale bacha, jsem děsně drahej..

 

Edit.: Manťák nám k tomu bude svítit. Je taky drahej, ale je nejlepší.

Ok, ja 90 a vy dva si rozdelite 10. Ze svyho podilu zaplatim reklamu, ambasadory, vymyslim choreografii, sezenu ridice a casem prikoupim jeste holku s tyci. Doufam, ze nam to nase cislo nakonec nekdo nevobslehne.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok, ja 90 a vy dva si rozdelite 10. Ze svyho podilu zaplatim reklamu, ambasadory, vymyslim choreografii, sezenu ridice a casem prikoupim jeste holku s tyci. Doufam, ze nam to nase cislo nakonec nekdo nevobslehne.

Promiň, ale choreografii ne. To se příčí mým uměleckým zásadám. Řidič není nutnost, možná až zbohatneme. Za to budeš muset platit pronájem zkušebny, nájem v sálech a další náklady.  Holka s tyčí prosím až po konzertě. Přes to nejede vlak. Program si určuju sám.Miluju Dvořáka a Brahmse. Pokud mi díky reklamě a ambasadorům dokážeš naplnit sály, můžem se domluvit. Agentury si obvykle berou 20-30 procent, ale s Manťákem budem grandi a nabídnem Ti  50- že jo, Honzo? O zbylých pade se rozdělíme rovným dílem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...