Přejít na obsah

Hodinky kolem 10 000CZK


Doporučené příspěvky

Ahoj,

 

chci vás požádat o pomoc s výběrem hodinek v ceně kolem 10 000 CZK. Chtěl bych aby vypadaly sportovně, aby byly vodotěsné do min. 100 m, aby měly chronograf (i když na něm na 100 % netrvám, např. DS Blue Ribbon se mi líbí i bez něj) a uvítal bych, aby převládající barva byla černá. Díval jsem se zatím na nějaké Certiny (DS Action nebo DS Blue Ribbon).

 

Díky všem za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 43
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

ja som tiez kedysi chcel hodinky do 10tisic a aj som si ich kupil. Teraz som zistil, ze je lepsie mat dvoje-troje hodinky a ich striedat. Neprejedia sa ti tak rychlo ako jedny. Myslim, ze rozdiel v kvalite velky nebude. Takze odporucam dvoje po 5 tisic a si za vodou. :clap:

 

tot moj nazor. :angel:

 

btw: dobry nick

Upraveno uživatelem People
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě bych chtěl dodat, že ty hodinky které jsem zmiňoval v předchozích příspěvcích, slouží jen pro představu jaké hodinky se mi vzhledově líbí, neznamená to, že chci Certiny nebo Tissot. Spíše bych chtěl nějakou značku o které nemám ani páru (protože jsem hodinkový amatér).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě bych chtěl dodat, že ty hodinky které jsem zmiňoval v předchozích příspěvcích, slouží jen pro představu jaké hodinky se mi vzhledově líbí, neznamená to, že chci Certiny nebo Tissot. Spíše bych chtěl nějakou značku o které nemám ani páru (protože jsem hodinkový amatér).

 

Před pár lety jsem se také rozhodl koupit si konečně "pořádné" hodinky. Mrkl jsem na Chronomag, zmateně jsem si pročetl pár diskuzí a usoudil, že ETA je prostě ETA.

Pak jsem udělal největší blbost mého hodinářského života a pořídil si quartzky Certiny C-sport (taky měly ETU). Rok, dva byl klid a pak jsem nechtěně zabrouzdal zpět na tuhle stránku.

Od té doby si koušu nehty závistí, když čtu jak se lidi chlubí s novými přírustky, které tikají více než jednou za vteřinu a nepotřebují k tomu baterku.

Vřele doporučuji:

- když quartz, tak levně (např. orienty se safírovým sklem) a pak už sem nechoď nebo dopadneš jak já :). Má to plno pro: jsou přesné, něco vydrží a když o ně přijdeš, není to taková tragédie.

- a nebo mechaniky. Do desítky bych prubl něco z druhé ruky, nebo některé od sovětských bratrů. Jistě najdeš dost typů a zkušeností v rubrice "ruské hodinky".

Já osobně bych šel do tohoto:

 

http://www.aukro.cz/item543875360_mechanic...rsore_200m.html

 

ale bacha na ten průměr.

Přeji šťastnou ruku!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

 

chci vás požádat o pomoc s výběrem hodinek v ceně kolem 10 000 CZK. Chtěl bych aby vypadaly sportovně, aby byly vodotěsné do min. 100 m, aby měly chronograf (i když na něm na 100 % netrvám, např. DS Blue Ribbon se mi líbí i bez něj) a uvítal bych, aby převládající barva byla černá. Díval jsem se zatím na nějaké Certiny (DS Action nebo DS Blue Ribbon).

 

Díky všem za radu.

 

Ahoj,

 

jestli můžu radit za sebe myslím, že ty certiny nejsou špatná volba (měl jsem certiny TYPE X - 02 a přežili snad úplně vše :smile_anim:). Před Vánoci jsem si koupil archimede pilot na kovovým tahu se standartní korunkou, černý ciferník a maximální spokojenost :thumbsup_anim: . Bohužel asi nesplňují požadovanou vodotěsnost:-(. Jinak myslím, poměr ceny/výkon je super. Ty archimede momentálně střídám s Fortis B 42 pilot professional = bacha na chrono nákazu :cool02:

 

Pepa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

 

chci vás požádat o pomoc s výběrem hodinek v ceně kolem 10 000 CZK. Chtěl bych aby vypadaly sportovně, aby byly vodotěsné do min. 100 m, aby měly chronograf (i když na něm na 100 % netrvám, např. DS Blue Ribbon se mi líbí i bez něj) a uvítal bych, aby převládající barva byla černá. Díval jsem se zatím na nějaké Certiny (DS Action nebo DS Blue Ribbon).

 

Díky všem za radu.

 

A co takhle zkusit diversky od Seika,bud´Monstra a nebo SKX.Mají je na Chronoshopu a nebo AZ watch.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Narazil jsem na netu na tyto hodinky Hamilton Khaki Navy http://obleceni.bazos.cz/inzerat/2940180/H...-UPLNE-NOVE.php

Můžete mi říct, jestli jsou za tu cenu dobré nebo jestli to není fake. Nejsem si totiž jistej, jestli si můžu dovolit kupovat hodinky z druhé ruky, když bych nepoznal jestli to není třeba padělek.

vyzeraju fajn, ale popis hovori o GMT T3 a ja ten 3. cas nejak neviem najst, takze bud som krepy, alebo predajca trochu sali a je to obyc GMT model, takze by ti mohol nasledne aj trochu spustit z ceny ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...