Přejít na obsah

Obroučky na dioptricke bryle


Doporučené příspěvky

Možná hloupá otázka, ale co jsou vůbec kvalitní značky obrub ? Držet se výrobců brýlí jako Rayban, Persol nebo jsou dobré i značky co dělají brýle jen mimochodem jako Porsche Design, Tag Heuer, Tom Ford ? Jelikož mi přijde škoda jít opět na LASIK ale rád bych stále viděl ostře tak dumám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 132
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

To je na dlouho... Jsou módní brandy, které mají obruby jen jako doplněk k hadrům, parfémům atd. těch jsou desítky, ne-li stovky

 

a pak jsou ti, kdo to fakt dělají (vývoj / výroba) a často jako OEM pro výše zmíněné

 

Z těch klasiků branže bych zmínil třeba Rodenstock (mám od nich dvoje, z toho jedny titanové s logem Porsche Design) a Eschenbach...

 

P.S. Jo a kdybych já měl na moje zboží (úplně jiná branže) takové pohádkové procento marže, jaké se točí na brýlových obrubách, tak bych měl na každý týden v roce jiné RLX

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si stejně všechny obroučky do roka a do dne zničím. Nejčastěji si na ně sednu, popřípadě šlápnu, protože je pořád sundavám a někam odkladám a pak na ně zapomenu, pes nebo dítě mi je při hře strhne z nosu... Dokonce jsem si jedny rozbil přímo na nose, když jsem vrazil do cedule, kterou jsem prostě neviděl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřebuju poradit. V obroučkách na dioptrické brýle se vůbec nevyznám, myslím kvalita značek a podobně, tak bych poprosil o radu. Původně jsem chtěl koupit klasiku Ray Bany, ale hrozně se mi zalíbily jedny Hilfigery. Chci samozřejmě ať brýle něco vydrží, čili otázka je jasná, má cenu jít do Hilfigerů co do kvality? Nebo prostě vybrat něco u Ray Banu raději? Jen pro jistotu, Hilfigery jsou za 2800 kč, slevněné ze 3800 myslím, to je skrz cena/kvalita posouzení.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nosím už skoro 2 roky bezobroučkové Hilfigery a spokojenost. Kvality bych se nebál. Ceny byla tehdy asi 2600,-. 

Potřebuju poradit. V obroučkách na dioptrické brýle se vůbec nevyznám, myslím kvalita značek a podobně, tak bych poprosil o radu. Původně jsem chtěl koupit klasiku Ray Bany, ale hrozně se mi zalíbily jedny Hilfigery. Chci samozřejmě ať brýle něco vydrží, čili otázka je jasná, má cenu jít do Hilfigerů co do kvality? Nebo prostě vybrat něco u Ray Banu raději? Jen pro jistotu, Hilfigery jsou za 2800 kč, slevněné ze 3800 myslím, to je skrz cena/kvalita posouzení.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

A pak jsou takoví, co inovují, jako třeba Starck ve spolupráci s Mikli. Mám od nich poslední 2 měsíce obrubu z řady Bioop a je to pecka. Nožičky jsou na kloubu, který se pohybuje všemi směry.

 

Já je mám také, jako první brýle, sedly nejlépe ze všech, kvalita.

Pořídil jsem je s Zeiss skly a jsem maximálně spokojený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • Po roku...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...